Sri

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ütleksin, et kasutajal 'jaanusm' on lihtsalt vedanud, kui tal teadlikult on otsinud ohtlikke olukordi, kuid ei ole leidnud. Paraku toimuvad sellised vahejuhtumid tänapäeva Euroopas ilma neid otsimata ja tavaliselt üsna ootamatult. Sealjuures olenemata vanusest, nii et vägistatu ei pruugi üldsegi tütar olla, vaid hoopis naine, ema või vanaema. Näljasele kõlbab kõik :( Aga eks ju, pole vaja üldistada, kindlasti on tegu rahuarmastavate inimestega, kes lihtsalt otsivad armastust.

Tänane uudis Postimehest:

Möödunud nädalal vägistati Leipzigis Rosentali pargis tervisejooksu teinud naine. Kohalik politsei soovitas seepeale naistel paaris jooksmas käia, et ohtu vähendada. See avaldus ärritas linnakodanikke, kelle meelest selline soovitus on ohvrisüüdistamine ning politsei ülesanne on naistele turvalisus tagada.

Vägistamisohver oli viiekümnendates eluaastates naine, kelle tundmatu mees tõmbas rajalt kõrvale, peksis teda käte ja jalgadega näkku ning vägistas nii jõhkralt, et naine vajas erakorralist operatsiooni, edastab Daily Mail.

«Parem on joosta vähemalt paaris ja kellestki möödudes alati enda ümber ringi vaadata,» ütles Lepzigi politsei pressiesindaja Uwe Voigt pärast rünnakut. «Muidugi võivad inimesed ka üksi jooksma minna, aga siis peab olema tähelepanelik.»

Kohaliku meedia vahendusel ärritas see väljaütlemine nii linnaelanikke kui poliitikuid, kes nõuavad, et politsei midagi ette võtaks. Linnapea Burkhard Jung tahab tänavatele ja parkidesse rohkem patrullivaid politseinikke, kelle nähtavus suurendaks kodanike turvatunnet.

Viimase kümne aastaga on Lepizig suurenenud 100 000 kodaniku võrra, kuid Lepizigi politseijõud on omakorda kahanenud 200 politseiniku võrra. Kuritegevus on aina tõusnud ja rahvas on mures.

Politsei püüab naise kaasabil vägistajast fotorobotiga pilti koostada. Kirjelduse järgi oli tegu 25-35-aastase tumeda nahaga mehega, kel on tumedad juuksed ja hooldamata habe.

Viide ka algallikale: http://www.lvz.de/Leipzig/Polizeiticker/Polizeiticker-Leipzig/Vergewaltigung-im-Rosental-Leipziger-Polizei-prueft-Hinweise-auf-Serientaeter

Kui sa ei kavatse Pekingi lennujaamas transiiditsoonist väljuda, ei ole Hiina transiitviisat vaja.