EveL

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mina lähen neljandat korda juulis Londonisse. Kuna mul on kohustuslikud vaatamisväärsused suuremalt jaolt läbitud, tutvun mõningate vähemtähtsatega kuid siiski huvitavatega. Lugesin just läbi ka Anu Samarüütel-Longi MInu Londoni ja sain sealt palju inspiratsiooni. Kavas siis Royal Opera House (Covent Garden) kus tasuta väljapanek, siis Anu kool Central Saint Martins College of Art and Design, British Museum võibolla (ka tasuta) ja just igasugu väikseid galeriisid külastada. Kuna on ka olümpia eelne aeg, siis on päeviti ja õhtuti tasuta kontserdeid ja muid toredaid asju. Mööda Londoni tänavaid pidi olema 50 kuldset klaverit näiteks laiali :) Kõigile toredat Londonit! PS: ööbin tuttavate pool, aga olemas on ka couchsurfing, mis on tasuta ööbimine, kasutasin selle teenuseid eelmine suvi Poolas, Austrias ja Horvaatias.

Odavad ööbimiskohad...mina kasutasin 2011 suvel couchsurfingut. inimesed pakuvad seal tasuta ööbimist oma kodus. Kasutasin seda Poolas, Viinis ja Horvaatias. Väga tore oli.

Aitähh, eks katsun hoida silmad lahti. Ise lähen jah Santiago De Compostelasse, vast seal läheduses leidub kaa.

Mina käisin 2009 suvel Altamira koobastes, väga mõnus oli. Päris koobastesse, jah, ei lasta, aga on tehtud väga tõetruud uued koopad:) Hinda ei mäleta, aga väga kallis ei olnud, sest hinge kinni ei löönud:)

Mina olin sel suvel Hispaanias, Comillases, seal üks lahke, 60-ndates vanahärra majutas meid ja polnud ka Eestist midagi kuulnud, ta pole isegi kordagi elus lennukiga sõitnud, sest kardab. Tema patsutas oma mikrouuni ja küsis, et kui teil seal nii külm on, kas teil mikrouun ikka on:P

Mina käisin Kirde-Hispaanias, vaata Googlest Santander, imearmas poolsaareke! Seal on ka kämpingukoht. Ja kodumajutus oli 15 EUR öö. Söök poes päris odav. Mina jäin seal ranaga väga rahule, merekarpe saab huvitavaid korjata. Aga uuel suvel lähen Compostela kanti.

Ei tea, kauaks Eike sinna elama jääb, kas ta meiliaadressi ka andis, kui suudan raha kokku koguda, siis see oleks mu järgmine unistus Tenerifele minna:)

Mina sõidan oma sõbrannale Ristile nii külla, et häälega Tallinna ja sealt bussiga, sest ots Tallinna ja Tartu tagasi on juba pea 300.- kokkuhoidu, aga see Tallinna Risti edasi tagasi läheb kokku 140.-, selle elan üle.

HEi. Mina käisin sõbrannaga kahekesi Pallastunturis ja matkasime 5 päeva, matk algas juuli alguses 3ndal vist. Ja seal oli väga ilus. Üle-eelmine suvi olime seal. Sääski polnud üldse palju. Matkama hakkasime õhtul 17.30 ajal ja kella 22ks olime 14 km ära kõndinud, seal oli ka esimene, õigemini teine ööbimiskoht. Esimene oli juba 7,5 km peal. Üks öö ärkasime kell 3 ja hakkasime siis kõndima, see oli kõige huvitavam kogemus, sest seal on siis polaarpäev ja nn öösel oli kõige lahedam, ei olnud nii palav, kuigi oli tiba rohkem sääski, aga see eest nägime rohkeem loomi ja linde kui päise päeva ajal. Ükspäev puhkasime jalga ja jäime tunniks tukkuma lumelaigu lähedale, nii hea värske, puhas õhk, oehh, kohe läheks tagasi:)

http://www.luontoon.fi/page.asp?Section=5758

Oh deem, mina ei saanud sellest asjast aru ja maksime ikkagi pagasi eest mingi nõmeda summa juurde ja võtame kahe peale siis ühe koti, aga arvan, et see ei tule isegi 15 kg täis

Millise päiksekaitsekreemi peaks juulis Hispaanasse kaasa võtma?

Kas ma olen nüüd saanud siinsete juttude põhjal õigesti aru, et Santanderi lennujaam on Santanderi kesklinnast ainult 5 km kaugusel ja sinna saab bussiga mis maksab umbes 2 eurot. Ja linna ühest otast teise on 4-6 km. Kuhu lähedusse mingi 50 km raadiuses veel on võimalik liinibussiga minna ja on seal armsaid kohakesi?

Mul on autojuhiload, aga veel ka vahtraleht. Ei tea, kas siis saab Santanderis autot rentida?

Mis seal toit umbes maksab ja mis üldse süüa saab, ainult mereannid:)?

Sain ka eile piletid ostetud ja õhin juba südames.

Aitähh, eks katsun siis leida selle alberguet'i:) Aga lennujaamst linna Santanderisse, palju bussisõit umbes maksab? Ma ei ole nii rännanud varem, ärge pahandage, et küsin.

KAs Santanderis on öömajutust ka? Kõik hotellid on lihtsalt nii kallid.