simsalapim

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi oskab soovitada hotelli tekirovas, kas valida Rixos Premium Tekirova või Güral Premier Tekirova, minek 2 lapsega ja plaanis enamus ajast veemõnudele keskenduda mitte ekskursioonidel käia.

Nii tahaks ka sinna tulla ja samas nii vastakas info, ei suuda otsustada, kas osta piletid kuu lõpuks ära või ei:S. Hurgadas pidid püssidega tegelased lausa hotelli territooriumitel olema, kas Sharmis ka asi nii hull?

Ise peaks 24.04 Hurghadasse minema. Loodetavasti jääb asi seal ikka rahulikuks.

Millisesse Tenerife lennujaama ostelennu lennuk tlnst läheb? Tahaks lähiajal perega villapuhkusele minna( mitte hotelli) ja tahaks võimalikult soodsad lennupiletid leida, kuid kuna reis lastega, siis kindlasti otselennuga:P.

Uurin ise just sama asja kuhu minna nüüd lähiajal 2.5 aastase ja 6 aastase lapsega- ja kahjuks tundub, et ainus võimalik koht otselennuga on ikka ja ainult Egiptus( kui kasvõi vaadata Türgi v Tenerife ilmaennustusi, siis seal tundub ikka juba jahe. Väga nutune variant, aga ümberistumistega kahe lapsega ka jännata ei taha:( Tundub, et tuleb reisiplaanid kevadesse lükata, kus valik suurem.

Me võtsime Domina Coral Bay Aquamarine Pool. Kõik hinnas paketi- eks siis näis, mida meile seal pakutakse ja kuidas rahule jääme. Loodan, et ehk keegi veel oskab midagi selle hotelli kohta rääkida;)

Kas keegi on seal käinud ja oskab kommenteerida, kui puusse või õnneks mul hotelli valikuga läks? Minek 10.04- aga eriti eestlaste kogemusi pole leidnud selle hotelli kohta. Ja mida tähendab täpsemalt seal hotellis AI( kõik hinnas)?