Heii

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

3000-4000 krooni ringis maksev pilet on jah võimalik saada. Näiteks CSA'st. Muude firmadega ei ole ma eriti kursis .. aga ise sain ka 3500'ga pileti :)

Chech Airlines on Eestist minnes jah mõtekaim variant. Ühe otsa saab ca 3500 krooniga. (Kui oled alla 24 aasta vana vms, see on mingi noorte hind, muidu tuleb naatukene kallim).
:)

Ei oska öelda, see oleneb kuhu, mis eesmärgil jne.
Põhimõtteliselt kui lapse enda vanem temaga kuhugi läheb pikemaks ajaks asuma vms (ilma teise vanemata), siis on ka mõnes kontekstis vaja teise vanema nõusolekut.
Ametliku eestkostja nõusolekut on vaja, niiet kui oled vanavanemana ka lapse hooldaja, siis oledki tema vanem, aga kui muidu on hooldajateks siiski mingid muud vanemad, on vaja nende luba.

Aga jah see oleneb ja tuleb uurida, ja oleneb kuhu lähed :D
Niisama puhkusereisile peaks ikka saama lapselapsega ilma mingi jamata

23.60 maksis see värk :D
Helista jah enne.
Dokumendid tuleb varem ära viia, siis paari päeva pärast uuesti minna, nad teevad sulle paberid valmis selleks ajaks siis, vmul oli vähemalt nii.

Kes tegelt kinnitab samas, et need on vanemad, kelle numbrile nad helistavad, selle saaks ka pmst ükskõik kelle tuttava oma panna ..

Aga jah ise ei tea ka kedagi kellel viimaselajal oleks sellist asja vaja olnud, aga ise tegin nüüd notaris ära:D Vaja on enda sünnitunnistust ja vanemate dokumente, passi vist, ja mõlema vanema nõusolek ja allkiri on tarvis. (juhul kui sul on mõlemad vanemad)

vähemalt on IGAKSJUHUKS olemas, homme saan kätte :D

Aa ja notarist küsisin kas oskate öelda kas sellist asja on üldse vaja, paljud ütlevad et notariaalset ei ole vaja, siis notar ütles et EI TEA.

Lähen ka CSA'ga Prahast ümberistumisega, et kas Prahas suure pagasiga üldse jamama ei pea, ainult tsillid oma käsipagasiga ja lähed otse turvakontrolli ja lennukile hiljem? Nagu kas need lähevad automaatselt edasi, või saab vahepeal lindilt kätte ja uuesti check-inni?
Pole kunagi ümberistumisega lennanud :D