homersimpson

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Eelmisele - hoia oma tehnilised teadmised endale, või kasuta neid mõnes tehnilises foorumis. Küsimus oli millised võimalused on siin, Canadas ja originaalse postituse autor sai kindlasti aru, mida vaja. See oli talle infoks. Mul on olnud nii Kõu Eestis, kui Rogers portable Canadas ja kumbgi pole suurem asi, ajab asja ära, kui paremat valikut ei ole.

Hind. Bell 512Kbps kiirusega teenus on umbes 25.00 CAN ehk 250.00 EEK kuus. Kui terve aasta võtad, siis on odavam. Pead ostma modemi välja ja see on umbes 1000 EEK.

Kui nüüd võrrelda Eesti Energia Kõu teenusega, siis modem oli seal mingi 2000.00 EEK ja teenus vist 300.00 EEK kuu.

Nii et pigem tuleb tsipa odavam, kui Kõu Eestis, mitte kallim.

Tere,

Oleneb provintsist, kus reisid. Vaata täpsemalt rogers.ca ja bell.ca lehtedelt, ning otsi sealt .. portable internet. Belli puhul on see hea, et hinna sees on ka interneti kasutamine Starbacksi kohvikutes. Erilist kiirust ja kvaliteeti ära looda. Kasutasin mingi aeg Rogersi oma ja kuigi oli lubatud kiiruseks 3Mb-s , venis ikka keskmiselt 500kb+s ja vähem. Hullem veel kui kõu Eestis. Asja ajab aga hädaga ära. Mõlemal on olemas nii auto modem, kui ka USB pulk, mis vist sind huvitab. Uuri enne nende veebist kindlasti järgi , kas piirkonnas on levi. Ontario on praktiliselt täielikult kaetud, muud ei tea.