indrek2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Soovid puhata ja reisida sellel aastal Vietnamis kuid ei tea kuidas saada endale Vietnami Viisat? Meil on Teile pakkuda väga lihtne võimalus kuidas saada endale või kogu perele E-Viisa kinnituskiri Vietnami.

Lihtne! Me ei vaja Teie passi! Kiire! 48 tunni menetlus! Odav! Hind varjatud tasudeta! Mugav! Saada ja võta vastu e-posti teel! Turvaline! 100% garantii!

Vietnami E- Viisa kinnituskiri 14 euri !!! Piiril viisa eest + $45 US (Ühekordse sissesoiduga 30- paevane turistiviisa) Gruppidele allahindlused! Kinnituse saadame 2 tööpaeva jooksul peale rahade laekumist, rahad saab maksta Swedpanga arvele!

Tapsemalt http://liveinmuine.com/et/teenused/eviisa-vietnami/

Parimad pakkumised leiate alati meilt! Suurimad tänud tripp.ee, et me saame ennast siin nähtavaks teha!

Indrek

Transfeeri Ho Chi Minhist Mui Ne-sse saab leida meie saidilt http://liveinmuine.com/et/soidukite-rent/ Alati parimad hinnad ja head autod.

Pakume privaat-transfeere kõigis suuremates linnades üle kogu Vietnami!

Elan 2008 aastast Phan Thiet-is Mui Ne-s ja infot saab ka saidilt www.LiveInMuiNe.com kui pole seda mida vajate siis kirjutage !

Saab abielluda ja on vaja teha notari juures vastavad toimingud , et need paberid saata hiljem Eesti . www.liveinmuine.com

Siit saidilt saab infot Mui Ne kohta www.LiveInMuine.com

Kohtasin inimesi hiljuti Sankt-Peterburist ja kui ütlesin , et Eestist , tuli ühel kohe meelde meie pealinn Kingisepp ! 2009 aasta !

Kui osta viisa kinnitus netist siis riiki saab ainult siseneda lennujaamade kaudu. Need lennujaamad on kirjas ka kinnitusel . Maismaa piiripunktidel puudub õigus kleepida viisat passi . Pole mõtet proovida ,sest olen juba proovinud . Väga lihtne on viisat saada lähiriikidest kus annad passi sisse turismibüroodesse kes ka paari päevaga sinna viisa kleebivad , 1 pilt ka vist oli vaja .