indrek2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
1 meeldimist
3 postitust / 9 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Soovid puhata ja reisida sellel aastal Vietnamis kuid ei tea kuidas saada endale Vietnami Viisat? Meil on Teile pakkuda väga lihtne võimalus kuidas saada endale või kogu perele E-Viisa kinnituskiri Vietnami.

Lihtne! Me ei vaja Teie passi!
Kiire! 48 tunni menetlus!
Odav! Hind varjatud tasudeta!
Mugav! Saada ja võta vastu e-posti teel!
Turvaline! 100% garantii!

Vietnami E- Viisa kinnituskiri 14 euri !!! Piiril viisa eest + $45 US
(Ühekordse sissesoiduga 30- paevane turistiviisa) Gruppidele allahindlused! Kinnituse saadame 2 tööpaeva jooksul peale rahade laekumist, rahad saab maksta Swedpanga arvele!

Tapsemalt http://liveinmuine.com/et/teenused/eviisa-vietnami/

Parimad pakkumised leiate alati meilt! Suurimad tänud tripp.ee, et me saame ennast siin nähtavaks teha!

Indrek

Transfeeri Ho Chi Minhist Mui Ne-sse saab leida meie saidilt http://liveinmuine.com/et/soidukite-rent/ Alati parimad hinnad ja head autod.

Pakume privaat-transfeere kõigis suuremates linnades üle kogu Vietnami!

Elan 2008 aastast Phan Thiet-is Mui Ne-s ja infot saab ka saidilt www.LiveInMuiNe.com kui pole seda mida vajate siis kirjutage !

Saab abielluda ja on vaja teha notari juures vastavad toimingud , et need paberid saata hiljem Eesti . www.liveinmuine.com

Siit saidilt saab infot Mui Ne kohta www.LiveInMuine.com

Kohtasin inimesi hiljuti Sankt-Peterburist ja kui ütlesin , et Eestist , tuli ühel kohe meelde meie pealinn Kingisepp ! 2009 aasta !

Kui osta viisa kinnitus netist siis riiki saab ainult siseneda lennujaamade kaudu. Need lennujaamad on kirjas ka kinnitusel . Maismaa piiripunktidel puudub õigus kleepida viisat passi . Pole mõtet proovida ,sest olen juba proovinud . Väga lihtne on viisat saada lähiriikidest kus annad passi sisse turismibüroodesse kes ka paari päevaga sinna viisa kleebivad , 1 pilt ka vist oli vaja .