bravuur24

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis mõttes Koa Tao loodus on ürgsem kui Phanganil:D??? Rannas on liiv valgem või tänavad on puhtamad õllepurkidest? Kõigil neil 3 saarel on suht sarnane loodus, oleneb lihtsalt kas otsid pidusid, shoppingut, sukledumis või vaikset rannapuhkust. Paari päevase külastusega ei saagi kujuneda mingit ülevaadet saartest, kõik need 3 saart on külastamist väärt ja erilisi kohti ja erinevaid rahvusi on kõikjal. Vaikust ja rahu võib pigem leida Koh Tao kandist, mitte Phanganilt, mis on juba ammu tuntud kui FMP ja teiste pidude poolest. Samui pole kohe kindlasti peamiselt venelaste pärusmaa, sattusid ilmselt valesse kohta lihtsalt:) Me elame sukeldumis keskuses, kus on peamiselt UK kodanikud, see ei tähenda, et kui kuulen siin 24/7 UK inglise keelt siis saaks teha üldistuse, et terve saar on täis inglasi:D

Koh Taost:) Kui me novembris siia tulime, siis polnud meil midagi bron. Esimeseks ööks võtsime esimese odava bungalo ja järgmisel päeval käisime ringi ja leidsime endale sobiva elamise pikemaks ajaks. Aasatavahetusel võib hea õnne korral ka kohale tulles meelepärase ööbimise leida, aga kindluse mõttes soovitaksin siiski neti teel midagi ära bron. Meie peatume Asia Diving resortis. Puhas, korralik ja mõistliku hinnaga koht. Kui hotell ranna lähedale võtta, siis peaks arvestama, et muusika ja pidu käib u 3-4 hommikul.

Aastavahetuseks on meil plaan minna Koh Phangangile, leidsin just täna agoda.com kaudu flash deali, 3* hotell superior tuba koos hommikusöögiga 16 dollarit öö ;)

Nüüdseks on vist plaanid juba paika pandud, aga lisan lihtsalt ühe lingi http://asiatimeout.wordpress.com

Oleme koos elukaaslasega alates novembri algusest Koh Taol, SUPER! Soovitan soojalt:)