Ursula1985

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
46 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas ma saaksin hakkama , kui mul kogemusi pole.

Minu arust on nad väga toredad .Ja minu tuttavad küll väga toredad inimesed,kuid tõsi kehakaalu nad ei pea.söövad burgereid liiga palju mcdonalds alati täis rahvast

Mul sõbrad küll seal aga nad ei ole eestlased.Aga küsin ikka.Kuigi nüüd vast liiga hilja võibolla,kuna keeldusin juba.Ma ei julge ilma rahata minna sinna kuigi jah mul sõbrad tulevad järgi kui on probleeme ja ostavad ka lennupileti siis kui vaja.

prismas ja igal pool mujal,on väikesed ka müügil.

Nad helistasid mulle eile ka aga saatsin e-maili neile,et ma ei usalda välismaa firmasid, ma ei tea kas tasub ära. Muidugi töökoha ja elukoha ja trantspordi nad lubasid mulle.

Nad tahavad ju raha aga olen kuulnud,et lapsehoidjad just palju ei teeni.Ei läheks nende kaudu.Aga googelda,tripis vanad juttud selle kohta olemas.

Teenustasust ei ole juttu olnud ja isegi piletitest veel ei ole räägitud. Kui nad tasu küsiksid siis ju oleks selge, et see on mingisugune pettus.

Jah tipperarysse just. Elukoht ja söök tasuta, restoran/pubi asub Tipperary linnakeses, Dublinist ca. 2 tunni

kaugusel louna pool. Transport Dublini lennujaamast elu-ja tookohta on organiseeritud tooandja poolt. Tööandja ise iirimaal. Mul jäi hetkel kõne vastamta. Ma ise Dublinis elanud ja mu sõbrad elavad seal sellepärast , mõtlesin et äkki tasub ära.

Kust leidsid reisi Havaile? Mina kirjutasin otsingusse ja ei leia mitte ühtegi reisifirmat, mis korraldaks Havai reise.

Hind täiskasvanu kohta (sisaldab kõiki makse): 5060.00 EEK

Pileti tüüp: E-pilet Makse laekumise tähtaeg meie kontole Swedbank'is (kl 15:00ks): 16.04.2009

Sulge detailid

Väljumine Väljub: T, juuni 16 Saabub: T, juuni 16

08:50 

Tallinn Ulemiste 09:45 Riga International Lennufirma: Air Baltic Lend nr: 366 Lennukitüüp: Boeing 737-300 Ümberistumine: Riga (1 h 15 min) 11:00 Riga International 14:25 Athens Eleftherios Venizelos Lennufirma: Air Baltic Lend nr: 611 Lennukitüüp: Boeing 737-300 --- või --- 05:20 Tallinn Ulemiste 06:15 Riga International Lennufirma: Air Baltic Lend nr: 364 Lennukitüüp: Fokker 50 Ümberistumine: Riga (4 h 45 min) 11:00 Riga International 14:25 Athens Eleftherios Venizelos Lennufirma: Air Baltic Lend nr: 611 Lennukitüüp: Boeing 737-300

Naasmine Väljub: N, sept 17 Saabub: N, sept 17

15:00 

Athens Eleftherios Venizelos 18:25 Riga International Lennufirma: Air Baltic Lend nr: 612 Lennukitüüp: Boeing 737-300 Ümberistumine: Riga (1 h ) 19:25 Riga International 20:20 Tallinn Ulemiste Lennufirma: Air Baltic Lend nr: 363 Lennukitüüp: Boeing 737-300 --- või --- 15:00 Athens Eleftherios Venizelos 18:25 Riga International Lennufirma: Air Baltic Lend nr: 612 Lennukitüüp: Boeing 737-300 Ümberistumine: Riga (5 h 30 min) 23:55 Riga International 00:50(+1) Tallinn Ulemiste Lennufirma: Air Baltic Lend nr: 365 Lennukitüüp: Fokker 50