loogekonto

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Air India korral peab kolm korda üle kontrollima millisest terminaalist läheb. See võib kohaliku lennu teha ka internationalist

vast ei ole, sest valgemal on kohalikega võrdse nahaalsuse korral trügimises mõned eelised: külalistesse suhtutakse siiski respektiga. NB lipik käsipagasi külge - ilma selleta on küll 100%

http://www.ryanair.com/site/EN/faqs.php?sect=chk&quest=when

Passenger can check-in online for one of both of their flights from 15 days prior up to 4 hours before the scheduled flight departure time of the flight on www.ryanair.com.

24.-nda õhtust 25.-nda hommikuni on Ryani leht maas; toimub suurem upgrade. :)

Passenger can check-in online for one of both of their flights from 15 days prior up to 4 hours before the scheduled flight departure time of the flight on www.ryanair.com.

Mais üritasin SEB virtuaalkaardiga maksta, ei õnnestunud. Tegin ka teise - suurema limiidi ja pikema kehtivusajaga - ikka ei kõlvanud. Kas tõesti on midagi muutunud? Kahtlen ka mitmele lennule online check-in-i tegemise võimaluses, nimelt Ryan ei lase connection lende teha. Ei luba ühel isikul mitut online check-in-i teha.

Oleksin väga tänulik info eest, kas tehtud ja lendamata online check-in "kehtivuse ajal" laseb teisele lennule online check-in-i teha? . . . Trip.ee rõhutab, et kirjavahemärgid ja suured algustähed on trip.ee-s kohustuslikud. Reegleid eiravad postitused lähevad prügikasti!

"Passenger can check-in online for one of both of their flights from 15 days prior up to 4 hours before the scheduled flight departure time of the flight on www.ryanair.com." mida see tähendab?

Kahe lennujaama ümber ongi see kõige suurem ja kõige kuulsam slumm. Lähematest kohtadest on Juhu veidi viisakam. Bandra ja Worli on rikkurite elukohad, ainult seal pole peale söömise ja Bollywoodi muud teha. Bandras pidavat kaubamajasid olema. Malabar Hillis veel rikkureid ja näitlejaid. Colada, Queen's Necklace, Gateway of India, Elevandi saar - need kõik lõunas.

esimest korda Indiasse sattudes soovitaks esimeseks sõiduks kindlasti prepaid taksot; Blue Cab-i saab letist, saab telefoniga, saab lasta hotellil tellida; konditsioneeriga

Juhust u. 15 km; tasub ikka külastada; varabuddism; vaated mäe otsast; ka loomapark; sedapidi, et tiigrid ja lõvid vabaduses - inimesed ratastel puuris;

http://www.seagreenhotel.com/ http://www.seagreensouth.com/ Asukoht on super; sisustus vana ja spartalik, aga kõik puhas; konditsioneer lärmas nagu põrguline; ookeanivaated! Mitte unustada nõuda! Hommikusöök hinna sees; pole kohvikut; wifi - 100ruupiat. http://www.ascothotel.com/ - ülihea, selle raha eest.

Juhus - lennujaam lähedal, mida muud seal teha, ei tea; http://www.theemerald.com/ Hommikusöök hinna sees, taimetoidurestoran; reisibüroo autodega; arvutisaal; kirju seltskond kogu maailmas.