eedu2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime ära. Saime seal toa terrassiga sisehoovi basseini ääres, ilma lisaraha maksmata. Hotellituba: 4 liikmelisele perele kolm ühe inimese voodit kolme tekki ja nelja padjaga. Iga päev kutsusime remondimehe, kes kruvis, putitas ja pirne lampides vahetas. Seif oli tilluke ja kapis lahtiselt. Nõudsime, et ära kinnitavad, nad seal arvasid, et see pole probleem, kes ikka seifi kainlasse võtab, aga lõpuks ikka käis remondimees: puuris ja kopsis. Iga päev rippus mingi pistikupesa seinast välja, elektripirnid läksid iga päev läbi.

Jalutasime ka veepargi juurde ja mis üllatus - haises hirmasti sealne hoov, hotelli taga on suur ja vägev prügimägi, kuhu suured prügiautod lisa toovad - rõve, eriti kui tuul keerutas, oli prügimäe hais üleval. Taimestik, rohelus- nõrk ja kuivanud, noor veel kõik. Söök käis kah, nälga ei jäänud. Hotelli poodides hinnad tõesti tunduvalt odavamad, kui Naama Bays ja isegi Old Marketis. Jalgsi tagaväravast linna minna, oledki kogu aeg ikka linnas, autoga sinna sõites tundub, et no mida pärapõrgut. Oli ka kuulda, et kaasmaalastelt varastati seifist raha ja toast asju. Veepargi kõige suuremast liumäest pole mõtet alla lasta, on ehitatud vigaselt, jääte sinna tagumikku pidi kinni.

Ja aeroobikat ega vesiaeroobikat seal hotellis ei toimu, kui just ise omaette ei tegutse, Tez'i lehel aga see on välja reklaamitud. Lastele mingit miniklubi ei olnud, lapsi oli aga palju, nad ise moodustasid rahvusvahelise mini-inimeste klubi.

Sõu-mees tegi mitu korda nädalas üritusi, päeval lasi muusikat. Mitmel päeval pani ühe ulmemuusika loo mitmeks tunniks mängima. Hakkas häirima, muh-hah-ha ja samas tobe.

Aga on meedlivamaid kogemusi teiste 3* ja 4* Egiptuse hotellidega.