pritz07

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tänks, lasen siis siin viisa ära teha jah ja kui tahavadki piletit siis saan ehk kohapeal airasiast osta mingi pileti edasi. Mõtlesin öösel järele jah:)

Ma olen suuremat kasvu mehike ja mul vaid 55+10 liitrine kott ja see kaalub üle 20 kilo, kuna riided on suured ja sellevõrra ka raskemad, muud kola väga ei ole sees. Ehk on võimalik ikka, aga peaks siiski vähem kaaluma.

Kui piirilt saab ainult ühekordse viisa, siis parem oleks teha kuskil saatkonnas siin ja siis nad ei küsi edasisõidu piletit kah?

Asi on selles, et ma hetkel tegelikult olen Austraalias ja kavatsen siit Kuala Lumpurisse lennata ning siis piiripealt Tai viisa teha maismaa piiril siis, Taist edasi Kambodzasse tahaks ka mööda maismaad minna.

Tagasi võin lennata jah tegelikult, aga siiski, kui Taisse sisenen ja kavatsen mööda maismaad minna Kambodzasse siis mul ei ole ju midagi ette näidata?

Aitäh naabrimees, seda proovingi. Samas ka mandrieuroopa oleks tore teada.

Kas keegi teab kuidas kõige odavamalt Kagu Aasiast juunilõpus euroopasse saaks. Euroopast saab juba igatepidi koju, kas bussiga või häälega.

Kagu Aasia all pean silmas maid nagu :Tai, Kambodza, Vietnam, Malaysia, Singapur

Aitäh

Ka minul on lahiajal plaan teha Kuala Lumpur, Kambodza, Laos ning Vietnam ka akki. Ise kyll pole kunagi Aasias nagu ringi reisind ja olen suht roheline sealse elukorralduse kohapealt. Samas ennast vaga rumalaks ei pea ning yksi on enne reisitud kyll. Hetkel passin Melbournis ja plaanin oma Aasia ringi enne siis Eestisse tagasiminekut.

Igasugu nouanded on teretulnud, kui keegi viitsib. Samas mul mingisugune ettekujutus juba on kah:)