wiking

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ilmselt kõige paremaid võimalusi pakkub ikka Garmisch, mis umbes tunniajase rongisõidu kaugusel Münchenist. Lihtsamaks matkaks, mis pakub ka meeldejäävaid elamusi võib soovitada eelpoolviidatud Partnachklammi, mis asub suusahüppemäe taga. Sellesse kurusse võib minna nii altpoolt kui ka teine variant on kas tavalist teed mööda ülesse jalutada või ülesse minekuks kasutada gondlit (kuna tõus ei ole väga suur, siis hind oli ka mäletamist mööda vaid paar eurot) ning siis ülevalt alla matkata.

Eelmisele lisaks lisan, et nüüd tuleb ka kiirtee Varssavi poolses otsas tee kasutamise eest maksta. Enne oli see tasuta ning vaid edasi Saksa poole kolm maksepunkti. Millal vahetult enne Saksa piiri olev lõik liikluseks avatakse ei tea, kuid kindlasti peaks see juhtuma enne järgmisel suvel toimuvat jalgpalli EMi

Mingit alaliselt tegutsevat lõbustusparki Berliinis minu teada ei ole. Paar korda aastas tegutseb üks rändav lõbustuspark Tegeli lennujaama lähedal asuval Centraler Festplatz-il ühenduses mõne seal toimuva festivaliga. Lähemalt saab vaadata http://www.berliner-festplatz.de alt.

Tulin esmaspäeval, 27.ndal juunil Berliinist ja probleeme polnud. Startisin kell 5.45 ja Tallinnas olin järgmine öö peale 2 öösel. Sõitsin üksi ja ainult tankimis- ja söömispeatustega. Varssavist läksin ümber Sochaczew-Wysogorod-Serock kaudu. Kuskil ummikuid ei olnud (teises suunas osades Poola linnades väiksemaid ummikuid siiski paistis). Teeremont vaid Riia ümbersõidul ja Poolas Saksa piiri lähedal ikka veel lõpetamata kiirtee ehitus.