urri72

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Eesti aukonsul Tais ütles, et Tai kodanikule viisa saamiseks tuleb pöörduda Bangkoki Soome saatkonda, sama öeldi Välisministeeriumis ja ka helistades Soome. Aga nagu juba kirjutasin, ei saa ma küllakutsest aru. Mina asun Eestis, soovin külla kutsuda Tai kodaniku, kes asub Tais. Kuhu ja kuidas ma vormistan, saadan küllakutse?

Eestit esindab jah Soome. See on järgi küsitud. Aga ei saagi aru, kuidas peab olema vormistatud küllakuse, kas on olemas mingi vorm või tuleb see teha vabasvormis. Ja rahaliste vahendite kohta ei ole ka vastust leidnud.

Külla soovin kutsuda Eestisse ja asju tuleb ajada Soomega.

ee-1-920 kas küllakutse oli teil kirjutatud vabasvormis?

Naksitrall, saan ma õigesti aru, et kui Tai kodanikul endal mingeid rahalisi vahendeid ei ole, vaid on siis külla kutsujal, et sellest piisab? Ja see summa paarkümmend tuhat on mis valuutas ja mis kujul see peab olema esitatud? Kas sama moodi paber pangast, kontojääk nagu seda nõutakse eestlastel Tai viisa saamisel? Tänan.

Selge, siis ma nende piletite pärast rohkem ei muretse. Seda check ini asja ma tean. Tänud.

Aga kas mul neid pileteid ja bron. kinnitust paberil üldse vaja ei olegi? Või kusagil ikkagi küsitakse?

Tere! Kas keegi oskab öelda, mis teha kui Ryanair ei ole pileteid mailile saatnud? Rahad on ilusti maha läinud.

Jah lennufirma on AirAsia. Lend toimub London-Kuala Lumpur, Kuala Lumpurisse peaks maanduma kell 19.00 ja sealt siis edasi 21.40 Gold Coasti. Kas keegi teab, kas Kuala Lumpuris tuleb ka pagas välja võtta? Aitäh.

Ümberistumine Kuala Lumpuris

Tere!

Kas keegi oskab öelda, kas Kuala Lumpuris on 2h ja 40 minutit ümberistumiseks piisav aeg? Aitäh.