slq

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tegelikult on Hammersmith&City metrooliini kasutamine lauslollus. Liverpool St-st saab Westfieldi 2x kiiremini ja mugavamalt Central line-ga. Peatus Shepherd's Bush. (Westfield on nii suur, et piirdub lausa kahe metroopeatusega. Shepherd's Bush on hotellile oluliselt lähemal) Kensington Hilton on 5 min jalutada. Peatusest välja tulles jääb vasakut kätt suuremat sorti ringtee, hotell on linnulennult risti üle ringtee, peaks ka nähtav olema. Tuntumatest nimedest ongi see kõige lähedamal asuv hotell. Hotell ise on natuke amortiseerunud ja minu arvates ka üle hinnatud aga ega seal midagi paremat ka pole. Nädala sees ja eriti hommikupoolikul on Westfieldis väga mõnus shopata.

Ööklubisid seal väga pole lähedal, selleks soovitaks siiski kesklinna sõita, aega võtab see vaid 20 min, ööbuss toob teid kesklinnast, Oxford Streetilt otse hotelli ette (N207) ja viimane metroo kesklinnast tuleb pool 1 öösel. Niisama istumiseks on populaarne pubi-baar Walkabout, mis asub Shepherd's Bushi väikese pargi tagumises otsas. Belushi's baar on hotellile kõige lähemal asuv õhtune istumiskoht.

Leidsin ka ühe klubi, mis väga lähedal asub aga endal kogemused puuduvad: http://www.ginglik.co.uk/ http://www.viewlondon.co.uk/clubs/ginglik-maps-9832.html