tt_85

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

sai käidud eelmise aasta lõpus 2 kuud kagu-aasias. reisi sai alustatud oktoobri teisel poolel Bangkokist, sealt edasi öörongiga Chiang Maisse, kust suund Laosesse. Laoses käisime Luang Namthas, Luang Prabangis, Vang Viengis ja Vietianis. Liigeldud sai kohalikku transporti kasutades ja kõige odavamaid võimalusi otsides. Bussid sõitisid terve päeva ja läksid tihti katki :P

Vietnamisse lendasime kasutades Vietnam Airlinesi, mis suht kallis aga aja kokkuhoiu mõtte sai loobutud 24h pikkusest bussis loksumisest Hanoisse. Vietnamis siis külastasime Hanoid, Halong Bayid, Hue'd, Hoi An'i, Nha Trangi, Dalatit, Mui Ned ja Saigoni. Haionist sai ostetud open bus ticket mis meid ilusti Hanoist Saigoni viis. Hind ei olnud just kõige hullem ja kuna osad olid ka ööbussid, siis sai nii 600 km edasi liigutud ja öömaja arvelt raha kokku hoitud. Saigonist suund Mekongi Deltasse ja sealt paadiga mööda Mekongi Kambodžasse.

Kambodžas esimeseks peatuseks siis Phnom Penh, sealt Sihanoukville'i ja siis Siem Reapi Angkorit vaatama. Sealt u 36 tunnine teekond alla Lõuna-Tai saartele, mis hõlmas vähemalt 7 erinevat liiklusvahendit ja tunnikest uneaega.

Tais peatusime Phuketis, Ko Phi Phi'l, Krabil, sealt Koh Phanganile, kus sai pea nädalake oldud. full moon party! sealt koh samuile ja siis surat thanist öörongiga bangkoki ja siis jõuluks tagasi koju. kokkuvõtvalt võib öelda, et kuratlikult vähe aega oli. 2 kuud miinimum, isegi siis tundub liigse kiirustamisena.

kõigile, kellel plaani sinna piirkonda minna, ilusaid elamusi!!!