pazzarella

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hääletasime sõbrannaga Viljandist Palermosse eelmine suvi ja kõik läks hästi. Peaasi, et kiirteel ei tolgenda ja ise käituda oskad, ei tohi endast liiga kerglast muljet jätta jne.

Eks hääletamine ole igalpool ohtlik.. kuid liikusime läbi Euroopa Itaalia poole ja üldmulje oli selline, et Itaalias tundus see kõige ohutum, kuna inimesed olid tõesti abivalmis ja aitasid õigesse kohta jõuda.. seda enam lõuna pool ja Sitsiilias, kus me kohtasime tõesti lahkeid inimesi:) eriti hea on, kui oskad kasvõi kümmet sõna kohalikku keelt ja nad aitavad sind igalepoole:)

Kuna kiirteel ei tohi tõesti hääletada, siis kasutasime bensiinijaamu, ehk et ootasime mingi sildiga väljasõidu juures või parklas ja nii saimegi peale. Ükskord tuli politsei uurima, et mis me teeme jne, kontrolliti ID kaarte. Aga hääletamise koha pealt ei öelnud nad midagi, kuna kiirtee oli alles 20 m kaugusel ning me ei rikkunud mingil moel seadust:) Aga kiirtee äärde soovitan rangelt mitte jääda, täiesti võimatu edasi saada..

Oma kogemuse põhjal arvan, et Sitsiiliasse hääletamine polnud ohtlikum kui Tallinnast Tartusse. Võib-olla oli see lihtsalt juhus, et meil kõik super hästi sujus, ma ei tea... aga soovitan soojalt sellisel viisil reisida!

Ma ei vaidle vastu, et sellisel viisil reisimine täiesti ohutu on, aga see on lihtsalt arvamus, mis kujunues enda kogemuse põhjal.

Pisargaas oli terve tee mõlemil taskus, aga õnneks seda vaja ei läinud, aga kindlam tunne oli küll. Soovitan selle kaasa soetada.

Igaljuhul kui olete seiklejad, siis andke minna!!! väärt kogemus:)