oioi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Aasta tagasi sõitsin rongiga suunal Bangkok-Trang, kuna samaks õhtuks magamiskohaga piletit enam ei saanud ja Bangkokis aega raisata ei tahtnud siis otsustasin istekohapileti kasuks pilet maksis 280 BHT ja sõit kestis 16 tundi. Elamus oli võimas puust istmed , vagunil ei olnud isegi aknaid ees ja palju kohalikke. Väga toredad inimesed sai öö läbi viipekeeles suheldud, nimelt mina ei mõista inglise keelt, aga see ei härinud kedagi sai lõbusalt aega veetud. Lahtise uksega rongitrepil istudes päikesetõusu nautimine ei lähe kunagi meelest. Trangist edasi suundusin bussi ja paadiga Koh Lipele.

Lahedaid reisielamusi kõigile.

Rääkisin reisikaaslastega ja tõesti buss oli sõitnud 6 tundi ja pilet maksis 280 bahti praamipilet 80 bahti

Buss sadamasse kus saab praamiga Changile käis iga paari tunni tagant Suvarnabhumi bus terminalist.Sõit kestis u. 3-4 tundi, pileti hind oli 200- 300 bahti, praami pilet u.100 bahti täpselt ei mäleta.Tagasi sama lugu. Info selle aasta veebruarist.

LP Thailandist väga huvitatud. Kas teil olkeks võimalik see postiga ka Ida-Virumaale saata? Loomulikult kannaksin kõik kulutused. Parimat! loooollll@hot.ee

Leidsin sellise pakkumise, kahjuks peale seda kui olin ise piletid juba Bookinhousest ära ostnud. Riia-Bangok-Riia 668usd. www.aerosvit.com

Tänud vastamast! Plaanitav reisini on veel omajagu aega. Üritan ka vähe inglise keelt õppida, kahjuks võõrkeeled ei taha hästi külge hakata. Peale teie vastuseid hakkas kohe kergem. Tais rändamist alustaks ilmselt Phuketist ja kolada mööda saari nii kuu aega. Eriti huvi pakub veealune elu, muidugi ka niisama troopiline loodus.Plaanis on ka Phuketil sukeldumis kursused läbi teha, need seal vist võimalikud ka eesti keeles. Võimsad hotellid, basseinid ja suur rahvamass väga pinget ei paku. Pigem telgiga looduses.

Sai ka septembri lõpus seal oldud. Hind ja toidud on tõesti head. Meri on ka tegelikult majaperenaise sõnul 200 m kaugusel. Hooajal pidi hind 20 USD olema. Meie maksime peale väikest vestlust 10 USD.