Rp73

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tervitus,

Käisin just aprilli alguses Indias. Emotsioon on veel üsna värske. Kui võimalik book'i kõik sõidud ette ära (ka rongipiletid), kohapeal võid vabalt ilma jääda isegi siis, kui proovid saada tavalist sleeperi kohta nädal aega ette. Mina näiteks jäin ilma ja sain 16 tundi külg-külje tunnet harjutada kohalikega.

Siseriiklikest lennuliinidest soovitan KingFisherit. Pileteid saab bronnida siit:

http://www.flykingfisher.com/

Lühemad sõidud võib aga vabalt rongiga teha. Rongipileteid saab bronnida siit: http://www.irctc.co.in/

Rongipiletite osas on mõttekas võtta nii kõrge klass kui võimalik. Pole mõtet koonerdada, see ei ole seda väärt. Vähemalt Indias mitte. Üldiselt soovitan siin samas trip.ee-s veidi ringi surfata, saad kasulikke näpunäiteid veebi kaudu piletite broneerimiseks. Indias on natuke teine loogika kõikidel asjadel ja esialgu võib rongipiletite bronnimine tunduda täiesti võimatu missioonina, aga kui lõpuks asjale pihta saad, on kõik väga lihtne.

Mis Mumbaisse puutub, siis mõtle hoolega, kas Sa ikka tahad seal 2 ööd veeta:-) Mina sinna küll enam tagasi ei igatse. Väga mugav on sõita otse rahvusvahelisest lennujaamast siseriiklikku lennujaama tasuta transfer'iga, mida pilet ettenäitamisel pakutakse ja mitte üldse sukelduda maailma suurimasse slummi. Kui aga on ikka kindel plaan seal öö veeta, siis ilmtingimata bronni hotellikoht kõvasti varem ette ära. Kohapeal otsimine ei tasu end ära ja võib lõppeda sellega, et saad öö veeta sellises kohas, kus tuleb riietega magada ja selle nalja eest üle mõistuse palju maksta.

Ma ise olen ööbinud sellises hotellis: http://www.agoda.com/asia/india/mumbai/metro_international_hotel.html

Mitte midagi erilist, aga kui piisavalt vara bronnida, saab 40 - 50 dollari eest konditsioneeriga (mis on väga oluline) kahese toa, mis on täiesti OK. Mis aga kõige tähtsam - see hotell asub mõlemale lennujaamale suht lähedal (15 minutit) ja ööbimise hinna sees on complimentary takso lennujaama. Hotelli asukoht võib veidi esmapilgul ehmatada, aga Mumbai kontekstis on ka see täiesti OK koht.