wozzythemonk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui väga on usaldatav 45 min aega ümberistumiseks? Ma olen Tallinnas saanud ükskord hakkama 15 minutiga, aga see oli mingi eriti loll juhuste kokkusattumine... Kas see 45 on igal juhul liiga vähe?

Ma tahtsin küsida, kas kellelegi on öiseid kogemusi Oslo, Varssavi, Riia või Vantaa lennuväljaga?

Kas mõni neist on eriti ebameeldiv?

Minu arust ei ole Kopenhaagen väga kallis. Olen sinna korduvalt sattunud. Christianiast Kebab ja mõnest marketist Tuborgi (pole küll suurem asi õlu minu arust, aga viimane kord sain 0,33 pudeleid lähedalasuvast poest 2,50DKK eest)

Ühelgi maal pole toit kallis kui otsida viitsid.

Siim

Tere.

Ma avastasin, et ma olen maailma kõige halvem odavate variantide otsija. Lihtsalt ei leidnud midagi normaalset enam. Samas pakkusid ka erinevad lehed erinevaid hindu.

Igatahes on plaanis minna kahekesi nädalaks Kopenhaagenisse ja seda juba järgmisel nädalal. Lahkuda tahakski suvalisel järgmise nädala päeval ja tagasi umbes 5–8 päeva jooksul pärast väljalendu.

Ma tean eelnevast kogemusest, et siin on inimesi, kes teavad-oskavad leida parimaid võimalusi. Aeg, mis ühest punktist teise liikumiseks kulub, pole tähtis.

Kas kellelgi on aega-tahtmist aidata meid parima plaaniga? Tähtis pole ka transpordivahend(id). Tahaks lihtsalt kohale jõuda.

Ette tänades, Siim

Ja kui sa kuskil väljas veini jood, siis ma soovitan sul kindlasti kohalike ees veinile maitse lisamiseks tilgakese CocaColat sisse panna:)

See on põline prantslaste traditsioon ja lemmiktegevus.

Ma oma elamise jooksul seal ikka tegin seda aeg-ajalt kui liiga halb vein oli kätte sattunud...

Enam ma sinna minna ei julge:)

Me ööbisime selles ja kõik oli eriti odav. Meie kaheinimese tuba oli suurem kui minu elutuba. Kõik oli hullult puhas ja mugav. Sinna saada oli lihtne ja üleüldse mulle hullult meeldis:) Tol hetkel oli koridorides küll remont, aga ma arvan, et enam ei ole.

Edu.