Riinuskin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Vaata sellisest kohast nagu www.tripadvisor.com. Seal olemas üle maailma hotellide kohta just külastajate arvamused, mitte reisibüroode. Ise oleme enne igat reisi vaadanud sealt infot ja üldiselt on see mis seal kirjutatakse ka tõeseks osutunud.

Tere. Kui keegi on minemas Türki lähiajal, siis oleksin jube rõõmus kui keegi saaks tuua sealt paar pakki punase ja rohelise õuna piibutubakat. Aga see peaks kindlasti olema Türgi toodang, mitte mingi muu koha oma. Võin saata ka pildi sellest õigest tubakapakist. Ei taha tegeleda Eestis mitte müümisega vaid ikka oma tarbeks. Sai sealt ise kaasa seda ostetud ja osutus nii heaks asjaks, et tahaks veel ;) Kes minemas ja tunneb, et see ei ole väga raske ülessanne ja oleks nõus tooma seda sealt, võtke palun minuga ühendust kas meilile marek@paintlines.ee või tel. 56 641 676.

Valik on SUUR. Alates Armanist ja loomulikult Dolce Gabana. Rohkem on selliseid kullakarva asju ikka, kuna venelastele rõhk pandud rohkem. Aga ostetavad asjad on küll. Teksa poode on seal nii et ohohohoooo. :)) Ja nagu ma ütlesin siis kaubelda saab seal hästi kui viitsid. Mina sain parima ale paari päevaga 140 USD pealt 70 USD peale.

Tulime just Kemeri ja Antalya vahelisest turismikülast nimega Beldibi. Seal polegi muud kaupa kui Fake :) Selleks, et leida mingit õiget firmakaupa pead sa ikka minema suuremasse linna ja õigesse butiiki. "Turismikülades" on ikka igalpool ainult järgitehtud kaup. Ja ega need õigete firmakaupade hinnad soodsamad pole kui meil siin. Nt. maksid seal päikseprillid mis olid järgi tehtud mingi 10 USD, ja samas poes, aga siseruumides, originaalid 300 USD. Nii et ega pole midagi odavam.

Tere. Tulime just täna öösel tagasi Kemerist. Hinnad on kõik igal pool liiris ja USD-s. Väga harva kohtasime hindu ka Eurodes. Minu soovitus on julgelt võtta kaasa USD. Selle rahaga saab kõik aetud seal ja kurs on kohapeal 1USD-1,5TL. Kauple julgelt nii poes kui turul ;)

Tere. Läheme esimest korda puhkama soojale maale. Sellega seoses on tekkinud mõned küsimused. Kuna kaasa saab võetud ka väike laps (1a 8 kuud) ja sihtkohaks on Kemer, siis kas keegi on seal käinud sellisel aastaajal? Millised on seal ilmaolud? Millist päiksekreemi peaks nii väiksele lapsele sinna kaasa võtma? Millist omale? Laps hirmus liikuv ja armastab vett ja ujumist. Plaan ei ole minna esimesel reisil kohe maad avastama,vaid lihtsalt puhkama-vedelema ja ujuma. Kas kellelgi on värsket infot sealse ilma kohta? Lihtsalt erinevad maailma ilmakanalid näitavad erinevaid olusid sinna. Mõni näitab, et 16 kraadi, samas teine, et 26 kraadi. Oleksin igasugusest infost tänulik.

Ilusat ilma soovides, Marek