andresl79

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Eks valiku pead ikka ise tegema vastavalt oma rahakotile ja soovidele aga Nusa Dua on väga ilusas kohas! Resortid on enamuses ka vee ääres, ehk igal resortil on oma rannajoon, seega suht mugav kui tahad hommikul kohe randa jalutada. Sanur ei ole väga populaarne koht millegi poolest, aga nad mõlemad suht Kuta lähedal, taksoga või võrriga ei ole kallis ega kaugel.

Kutas kogunevad algajad surfarid ja seal on peamine rand, action ja ööelu.

Kui sukelduda meeldib siis Põhja pool on veel väike linnake nimega Lovina. Kena vaikne koht, kus palju sukeldumisklubisid ja rohkem kohalikku elu võimlaik näha. Samuti saab delfiine käia päikesetõusudel vaatamas. Seal ka üks väga kuulus Melka Bali Dolphin Resort, kus üks hollandlane on teinud resortisse terve loomaaia, sh on basseinis delfiinid, kellega koos võimalik ujuda.

Käsitöökeskus on saare keskel asuv Ubud. Igal juhul soovitaks võtta ette reisi saare ühest otsast teise üle mägede ja ööbida erinevates kohtades. Aga eks see oleneb juba reisi pikkusest jne.

See Mexicana on vist mingi vuffel firma ah, netisaiti ei saa kuidagi kätte igatahes. Hind 7500 edasi tagasi on muidugi hea kui saaks kasvõi 5k ühe otsa, siis oleks rahul juba.

Kas raudteerööpaid ei lähe Põhja-Ameerikast Lõuna-Ameerikasse? Variant ainult bussid, laevad ja lennukid? Laevad ei ole muidugi halb variant.. Millised need pileti hinnad seal on? Elu on odav ilmselt?

See lan.com ja taca.com tunduvad asjalikud saidid muidu siselendude jaoks, aga ühesti Euroopa linnast Mexico Citysse küll ei paista saavat.. kas peab USA kaudu lendama? Siis peab võibolla ikka jälle tagasi ka lendama USA kaudu, seda ei tahaks. Ehk veel keegi oskab midagi täpsemat soovitada, kes ise käinud on nt