kitekatike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
10 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, tegin broneerimisel samasuguse vea, seega siia foorumisse infot otsima sattusin :) Nimelt ostsin majutuse Petlemma. Muidu peatume Eilatis, aga plaanis 2päevane Surnumere-Jeruusalemma- Petlemma tripp. Rendiautoga Petlemma minna ei lubatud, selle peame üheks ööks jätma Jeruusalemma. Kuna Petlemm on Palestiina ala, siis uurin kogemusi: kas linn on ikka turvaline, kas tasub minna ööbima ja auto Jeruusalemma jätta või on mõistlik hotellitoa maksumus korstnasse kirjutada ja Jeruusalemma jääda? Kas eestlastele on Palestiina viisavaba? 

Suur aitäh kõigile vastajatele! :) Ilusat jõuluootuse aega! :)

Küsiksin ka uuesti samasse teemasse. Kui ma valin azairis välja lennud edasi-tagasi ja kumbki suund koosneb kahest lennust, kõik 4 on Ryanair. Sealsamas azair lehel saab vajutada kõikidele valitud lendudele nii, et näitab Booked.

Aga kui ma hakkan pileteid järjest ostma, kas need siis tegelikult ikka on broneeritud, või juhtub tõesti nii, et nt kolmandasse etappi jõudes enam vabu kohti pole? On kellelgi kogemusi? Või avada Ryanairi leht neljas aknas üheaegselt ja siis kiiresti tegutsedes saaksin piletid järjest bronnitud? Reisijaid on 6, seega on väga tähtis, et kohti jaguks.

Kas on mõni broneerimismootor, millelt bronnitud piletid saab nt 12 tunni jooksul tasuta või norm tasu eest tühistada?

Olin ka alguses väga rõõmus selle azair lehe üle, väga-väga soodsaid pileteid pakkus. Siis jõudsin ka ise järeldusele, et broneerida sealt ei saa ja enamasti selle hinnaga, mis azair annab, pileteid ei olegi.

Vaatasin Riia - Fez pileteid, mis olid ulmeodavad, Ryanairiga 150 eur nägu edasi-tagasi. Et aga mõlemad otsad olid ühe ümberistumisega (st edasi-tagasi vaja 4 eraldi bronni), siis ei tahtnud võtta seda riski, et kui jõuan kolmandat - neljandat bronni tegema, on sobiva hinnaga piletid juba otsas.

Kas keegi teab, kas Ryanairi saab mitu lendu järjest bronnida (ise ei ole seda küll suutnud teha)?

Tere Oleme ka ise Maroko pileteid otsimas - mis marsruudil Teie pere sõidab? Teie seltskonna hind tundus väga soodne, ei ole ise nii head pakkumist leidnud.

Aga uuriks veel:

Kas siis ikkagi TOHIB (sorry suurtähtede eest) jüääne kaasa võtta, või mitte?

Või minna välja dollarite peale?

PS Tera reisikiri oli väga hea lugemine! :)