Metsapähkel

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil on Top 10-ga ainult positiivne kogemus. Käisime nende kaudu aprillis Costa Braval Santa Susanna Resordis.

Soovitame Monart Cityt (valisime selle hotelli ka soovituse järgi ja ei pidanud hetkekski kahetsema). Kõik hinnas pakett sisaldas kõike: Rannatoolid,varjud,rannabaar,minibaar toas(karastusjoogid,vesi) seif- hinna sees.A La carte said tellida iga nelja päeva järgi.(meil oli 14 päevane pakett).Tasuta internett hotelli territooriumil. Boonusena rannapromenaad kus sai hommikuti jalutamas ja virgutamas käia.Hotelli külastajad olid enamjagu keskealised ja pensionärid. Liiva-kiviklibu rand üle sõidutee.Bussipeatus peaaegu hotelli kõrval. Kaugus liiva-kiviklibu rannast on umbes 30 m Kaugus kuurordi keskusest on umbes 1,5 km (Alanya)

Võite julgelt bussisõidu ise ette võtta.Igas peatuses on marsruut joonistatud ja bussinumbrid juures. http://www.rome2rio.com/s/Sunny-Beach-Bulgaria/Nessebar

Mingi keeleoskus on tõesti olemas ja hakkama tuleb saada ainult lennujaamades kuna Miamis tullakse meile vastu.Uurisin ka varasemaid postitusi, sain ka sealt tuge ja nagu öedi,et "lennujaama pole veel keegi jäänud",siis töesti "vestmik kaasa ja voila!"

Economy Class 1 bag measuring 55 x 25 x 35 cm (21.5 x 10 x 13.5 inch) (l x w x h)* Your hand baggage, including accessories, may not exceed 12 kg (26 lbs). 1 of the following: handbag, briefcase, camera, small laptop, or 1 other item of similar or smaller size Lennufirma on KLM Royal Dutch AIRLI

Sõidame ainult käsipagasiga,see võib olla kuni 12kg ühe inimese kohta ning selles piisab.

Tere, Kas keegi on puhanud Eilatis , Leonarda Plaza Eilat ****hotellis? Soovin saada rohkem informatsiooni selle hotelli kohta. Kas hotellil on oma rannariba? Kas seif toas on tasuline? Mida sisaldab toa minibaar, kas on tasuline? Arvestan paketiga “kõik hinnas”.Kõik vihjed on teretulnud.

Tere! Plaan minna 15.03–29.03.2012 Dominikaani.Hotelli valisime Gran Ventana Beach Resort.Oleme veidi üle keskea abielupaar.Probleemiks on vähene keeleoskus kuna kohapeal on turismifirma poolt soome keelne giid.Kas keegi on veel planeerinud oma puhkuse sellel ajal samas hotellis? Oleks veidi kindlam .

Tere! Plaan minna 15.03-29.03.2012 Dominikaani.Hotelli valisime Gran Ventana Beach Resort.Oleme veidi üle keskea abielupaar.Probleemiks on vähene keeleoskus kuna kohapeal on turismifirma poolt soome keelne giid.Kas keegi on veel planeerinud oma puhkuse sellel ajal samas hotellis? Oleks veidi kindlam .

Käisime aug.2010 Stella Palace ***** ja jäime väga rahule.Meil vedas,kuna saime toa, mille juurde kuulus privaat bassein.Toit ja teenindus tasemel.Kaasmaalaste käest, kes viibisid Stella Palace ***+ ,kuulsime hotelli kohta ka ainult kiidusõnu.Meil oli reisikorraldajaks Estour.Paistis ,et ka lastel oli seal hulga tegevust.Rand lastele sobilik ,kuid veidi räämas.

Toila Spas saime tõesti mõnusa elamuse ja sellepärast julgemegi ka Narva Jõesuu Spad külastada. Toilas oli personal sõbralik,toidud mitmekesised ja maitsvad.Külastajad soliidsed.Midagi negatiivset silma ei hakanud. Wellness-keskus väga mõnus,aga kahjuks ainult täiskasvanutele. "Juubeli" paketi protseduure on päevas 3.(6 päevasel ravipaketil 18 protseduuri,10 päevasel 30 protseduuri). Vabal ajal külastasime Toila Oru parki ja käisime Jõhvi linnaga tutvumas. Tegelikult, kuna olime kahekesi,siis raviprotseduurid olid eri aegadel ja nii seda ühist vaba aega andis klapitada.

Saime Toila Spas nii mõnusa elamuse,et selleks suveks broneerisime Narva-Jõesuu SPA hotelli kohad .Hetkel on seal pakkumisel uus pakett "Juubel" väga mõistliku hinnaga.