pelmen

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pariisis käidud ning nüüd tahaks arvamust üürikorterist ning vahendjast kirjutada. Vahendaja korralik, kõik kulges nagu vaja. Krediitkaardiga tegin ettemaksu, koheselt sain kätte omaniku kontakte. Omanikuga kontakteerimusel ei soovita kasutada hot.ee´d, millegipärast ei saanud ta kirja kätte. Gmail´ga probleeme ei tekinud. Korter: http://www.all-paris-apartments.com/en/paris-apartments/ref_9242/ Plussid: Läheduses RER B, Luxemburgi park, väga palju erinevaid söögikohti ja toidupoode. Väga turvaline. Kõik mis vajalik korteris olemas: tassid, taldrikud, pann, mikrouun, pliit, elektriradikas, jm. Miinused: jama oli santehnikaga. Vahest kuuma vett ei olnud, veesurve oli väike. Tekilinast jäi puudu.

http://www.paris-walking-tours.com/index.html väga asjalik sait. Meeldetuletuseks, et alla 26.a EU elanikele on paljude muuseumide külastus tasuta või soodsam!!! Soovitan kindlasti külastada Pariisi parke, eriti ilus on Parc Monceau. Ostke proovimiseks paar erinevat juustu ning veini ja kohe parki rohu peale lebotama :) Nii teevad kõik prantslased. Vähem tuntud kohtadest mulle isikliklut meeldisid katakombid ja la Villette Geod. Kes tahab näha kalmistuid siis soovitan külastada Saints Innocents Cemetery, asub Eiffeli torni läheduses (väike ja väga ilus, sissepääs asub Avenue Paul Doumer poolt).Arena of Lutece võib rahulikult nägemata jääda. Disneylandi kohta niiplaju, et Port Aventuraga võrrelda ei saa, ikkagi kaks eri asja. Toit DL´is on kirves hindadega, tavaline Hot Dog 6 euri. Nii, et soovitan toitu kaasa võtta, keegi eriti ei kontrolli mis sul kotis on. Külastage kindlasti Pirates of the Caribbean atraktsiooni ning kõige pikem järjekord oli Big Thunder Mountain´l (~1,5h). 2 pargi piletit üheks päevaks pole mõtet osta, lihtsalt ei jõua. Kui on küsimusi võib julgelt küsida.

Endal kah minek aprillis. Olen broneerinud korteri siin http://www.all-paris-apartments.com/ Tundub igati korralik firma. Pärast ettemaksu maksmist saadeti koheselt kõik kontaktid. Vaata ehk leiad midagi.

Oot, mis kindlustusest sa räägid? Minu teada firma pankroti puhul kindlustus ei korva midagi.