MargusII

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lähen Itaaliasse läbi Austria alpitee mai lõpus ja tagasi peaks jõudma 17.06 seega saaksin anda kõige värskema info. Kui huvi on siis rysy@hot.ee Väga hea mõte on reisida autoga.

Bobotov KuK 2533 Montenegros Durmitori rahvuspargis. Algajale matkajale väga sobiv.Ühe otsa pikkus viis ja pool tundi ja saab täiesti tippu ronida, rada hästi märgistatud ja ka joogivett saab teepealt.Vaade on meeletult võimas.Saab minna rahvuspargi seest ja ka teiselt poolt rahvusparki, seal oli alla kolme tunni matk, aga ise kasutasin rahvuspargi poolset rada ja kuna oli kiire ja õhtu surus peale käisime edasi tagasi viie poole tunniga.Ülevalpool on muidugi ka lund, aga ongi hea tagasitulles mööda lund alla sõita.

natuke kaasa võtta, sest eurodega jääd kahjumisse igal pool.

piiril ei nõuta (juuni algus käisin) ja Makedooniast Albaaniasse sisenemine võttis 10 minutit. Juhile kirjutati mingi paber. Kuid riigist väljudes võeti raha nn teemaks, vist oli euro kuna olime vaid päeva. Teed ei ole suuremad asjad, enam- vähem on riiki läbiv põhimaantee, mille ehitus siiski veel käib. Tiranas on liiklus hullumeelne ja teeviidad kaovad järsku ära, kuid kui suund enam- vähem teada, siis võib ka linnast välja pääseda. Kaardiga ei saanud kuskil maksta, isegi seal mitte, kus on väljas maksekaartide märgid, kuid euro maksab igal pool. Militaarturistil on riiki sisenedes vaatamist küll, sest päris palju on betoonist kindlustusi rajatud.Ja tundub , et kolmandik rahvastikust pakub autopesu teenust.

läbisõidul juuni alguses ja vesi ja ümbrus täiesti puhtad ning sel ajal sai lausa autoga 15m kaugusele veepiirist sõita.Tundus mõnus koht puhkamiseks.

Käisin 06.-07.06 Ukrainas ja piiril ei küsinud keegi reisikindlustust, käisin terve Balkani läbi ilma selleta, sest ei näe enam põhjust sellele raha raisata.