reisike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

3 meeldimist
4 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jah, mõte Tenerife korter või midagi väikese basseiniga üürida oleks tore, aga nagu aru olen saanud siis ise broneeritavad lennud on ümberistumistega, aga see variant väikeste lastega hästi ei sobiks. Kas keegi oskab aidata, kuidas või kust saaks otselendu broneerida?

Esmaspäeval oli maksetähtaeg ja palusin broneeringu tühistada. Olen nüüd siiani otsinud hotelli, mis oleks suur, lastele huvitav (Tenerifel)aga no ei leia, sest seal lihtsalt polegi sellised - mõtlen veeparkidega hotelle :( Ei tea, tundub, et sel aastal jääbki vist käimata, sest Sharmi hästi ei julge ja mujale on hinnad nii röögatult kallid, et saad suht mõttetu hotelli....eriti kui plaanid kahenädalast hotellipuhkust.

Plaan oli Sharm el Sheikhi minna :/

Täna siis Aktuaalses Kaameras jällegi teema sellest, et soovitatakse vältida reisimist Egiptusesse. No mina ei tea mida teha..reis broneeritud ja homme tuleks raha ära maksta..aga nagu ei julgegi :/

to Gretheeee 28. sept. 2012 14:01 Ega muud erilist põhjust polnudki, kui et tundus ahvatlev:) eriti 7 a lapse peale mõeldes;)

Meil minek ka 03.11.12 ja sama hotell:) Meid 5 :)

littlemaiden: loodan, et meid Eestlasi seal ehk veelgi:) PS! Meil ka poisid:)

littlemaiden: Lisan veel, et meil ka perereis, 7.a ja beebikas:)

Jee:D Me ka 3.11.2012 ja otsustasime just sinna minna :P Seal siis näeb:)

8-kuuse ja 7 aastasega Hurghadasse

Pole kunagi Egiptuses käinud, minek Hurghadasse. Kas vajalik vaktsineerimine (täiskasvanule? 8-kuusele? 7 aastasele?)?

Kas Titanic Resort & Aqua Park 4* või Titanic Beach SPA & Aqua Park 5*

Küsimus pealkirjas:) Kumba rohkem soovitate ja miks?

Odavamalt?

Tere! Sooviks minna perega Türki (Antalyasse). Meid 2 täiskasvanut ja 2 last (1a ja 7a). Vaatsin, et 4–5* hotellide hinnad päris soolased, ei tahaks eriti 2 000 eur välja käia. Kas keegi oskab soovitada kust või mida vaadata, et saaks veidi odavamalt aga samas oleks elu lill:)

Hmm..rahalised piirangud...mida soodsamalt saab enamvähem ok kvaliteeti, seda parem. Huvi hakkas pakkuma Dubai.

Samuti hakkaisn mõtlema, et miks peaks reisima just okt-dets. Võib ka sept-okt või näiteks kevadepoole. Lihtsalt siis ei tahaks reisida, kui Eestis juba soe või kevad tärkab:)

Nii huvitav on Teie kirjutisi lugeda:) Olen ka kuulnud jah, et ise reisi planeerides (st ilma reisibüroota) on odavam aga jah, nagu eelpool mainiti ei pruugi esmareisija sellega hakkama saada ja usun, et jään hätta:( Kui keegi on nõus abi pakkuma,võtan selle rõõmuga vastu. Usun, et järgmisel korral saaks juba ise hakkama, praegu tunudub küll kõik nii keeruline (eriti kui ei ole suutnud veel sihtkohtagi välja valida)....näiteks ostes lennupiletid ja valides hotelli (kust neid hotelle netis leiab, kuidas tean kui kaugel need lennujaamast on, milline on hea piirkond, kust peaks hotelli vaatama, kuidas lennujaamast hotelli saan jne jne). Kuna väiksed lapsed ka kaasas, siis ei julge oma tarkuse peale olematutest koguemustest tulenevalt eriti lootma jääda:S