rehekas

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Jaanuaris kerges tuulevarjus olime Stella di mares(väga puhas,rahvusvaheline seltskond).Linna jalgsi lõikasime läbi Tropitel naama bay-vägagi huvitav mulje jäi ja kõik õhtused lõbustused ukse all.kirjutavad küll et rand kesine.Aga vana turu või Alf leila(seal etendused vist olid ainult õhtul hiljem) külastamiseks saab kasutada ühistransporti või takso.

Pindalalt suures linnas tõesti palju ei suuda,enamasti takso või tuk-tuk(ise ei hoolinud,ainult hotelli omaga Sathorni rajoonist) .Kaubandus väga ei huvitanud,tantsingud ka mitte-lihtsalt seda mida Googlist leidnud-huvitavaks pidanud.Grand Palace-mitu tundi vaatamist,riideid saab rentida.China town jäi vist jõeäärsesse rajooni-tõesti ümberringi õlised mehaanikud jne,seal majas sees Kuldne Buddha tähelepanuväärne.Kahtlemata vaade loojuvale päikesele ja tulede meri hiljem Baiyoke Sky hotel lahtiselt ringlevalt vaateplatvormilt.Soodsalt saab jõel edasi-tagasi pikalt vaadata-sõita liinilaevaga mis ka oluliste kohtade juures linna keskosas peatusi omab(erinevad liinid peatuste ja sõidupikkustega erineva värvi lipukestega markeeritud)Vesi ei haisenud aga must kindlasi..Natuke Sky trainiga ka,ülevalt huvitavad vaated(õige sõidurajooni pilet tarvis muidu ei saa välja jaamast hiljem).Meile lähemal oli 10min. Patpong-näitad ennast ja vaatad teisi.Leidub kaupa pealinna hindadega,ka Go Go huvile-maitsele vastavalt.Reisi alguses toiduga olime ettevaatlikumad,Mc Donaldsis Patpongi lähedal sõime kus ka palju valgeid.Massaazhi ka igal nurgal soodsalt.Rohkemaks aega ei jäänud,teised linnad ka ootasid.

Kindlasti eelnevalt piisavalt informatsiooni. Autoreisil külastasime 2008 Itaalia ja Horvaatia vahel. Ootamatult meeldiva mulje jättis . Inimesed sõbralikud, hinnad mõistlikud, loodus huvitav. Vene keele oskajale tulevad mõnedki sõnad-nimetused kerge äratundmisrõõmuga. Rahuliku kämpingu leidsime Ajdovšcinas Itaalia piiri lähedal. Huvitav see, et orus sageli tuul surub nii et telgid ligimaad. Majade kivikatustel keskmise suurusega munakivid, et ei lendaks vist. Head tutvumist.

Tänud foorumis osalemisest. 29.08 õhtul tagasi kodus. Soojamaa reis õnnestus Valga-Malbork-enne Berliini camp.-Gera-Rheinfall-Pr. Divonnes Les Bains-Geneva, Lausanne-Gruyere, Aspen,mägiraudtee ja Trümmelbach-Liechtenstein-läbi Austria Saksamaale Neustadt-Praha-Wroclaw-Bialistok-Valga. Umbes 5500km, 15 päeva. Head autoreisimist. Szymbarkist lugesin liiga hilja.

Tänan informatsiooni eest, lugesin alles et õhtul hilja saabusin. Teeme ühe tiiru: Elk, Malbork, Potsdam, Rheinfall, Divonnes Les Bains, Wildersvil, Vaduz, Regensburg, Praha, Wratslaw, Bialistok, et äkki näeme veel päikest suves. Põhiline Šveitsi rongisõit mäel ja muidumäed. See diislirida endale üldiseks teadmiseks.