1oravakene

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

3 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nagu päriselt?! Anger management issues? Ootaksin vastust ka äpi küsimusele, aga seda sa suures raevuhoos ei märganud. Kui sa kogemusi jagada ei soovi, miks sa vaevud üldse kommenteerima? Jäta vahele see teema. Lihtne! 

Pole ühtegi testi ise teinud, soovin teiste kogemusi kuulda. Tundub, et neandertaal on küll juba 24 korda teinud ja iga kord erineval ajal tulemuse saanud. Jaga siis palun rumalale oma kirgastavat teadmist, kas soovitad minna enne autoreisi testile pigem hommikul kell 8 või õhtul? Kummal juhul sul kiiremini on õnnestunud tulemus kätte saada :D

72h hakkab jooksma kas testi tegemise hetkest või tõendi kätte saamisest? 72h autoga Hispaaniasse on päris kihutamine. Kuidas on testi vajadustega olukord juhul, kui reisijad ei ole vaktsineeritud? Transiit vist on ikka lubatud? Ootan kogemusi reisil käinutelt :)

2020 Suvel sai käidud autoga Horvaatias, ilma igasuguste probleemideta. Keegi midagi ei kontrollinud/küsinud, v.a. Sloveenia piiril, kus korraks vaadati ID-kaarti. 

Sel aastal samuti plaan perega minna. Võimalusel Hispaania kanti, kuid kõik valikud on hetkel lahtised. Horvaatia, Itaalia, Prantsusmaa vms sobiksid ka. Nõustun eelkõnelejatega, et kui igal piiril peab negatiivset testi näitama hakkama, siis jääb minek ära. Reisimine peab ikka mõnus ja mugav olema. 

Olen äraootaval seisukohal ja loodan, et keegi enne juulit ikkagi autotripi ette võtab ning oma kogemusi jagab :).

Mõtlesin sama asja peale, et kuidas Dubaisse kõige mõistlikum minna. Samas hetkel teztour pakub näiteks HILTON SHARJAH 5 * hotelli (hommiku ja õhtusöögiga, transfeeri ja lennupiletiga) 512€ nägu. Päris soodne, samal ajal ainuüksi Norwegiani lennupiletid on praegu veebruaris sarnase hinnaga ja algusega Helsingist. Kes pole peps saab ka 400€ nägu hotelli, lennu, söögid jms.

Mina hoopis tahaks teada, kas keegi on lennanud teztouriga, mis lennufirma on ja kuidas kogemused sellega?

Aitäh :)

Aitäh Raili12345, loodan, et ka meie seltskond jääb rahule :)