kroonike

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
7 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas Indias on muidu müügil Malarone tablette ning kui jah, siis mis hinnaga? Oskab keegi kommenteerida?

Autorent Tbilisist Batumisse minekuks oleks ilmselge priiskamine. Dziibid jäägu mägiteedele :) Kohalik ütles, et Batumisse taksoga umbes 200 lari ringis. Ei tea kuidas välismaalasele välja tuleks. Muidu, lennujaamas on ainult väga kallid taksod (alla 40 lari ei taha väga lasta, normaalne taks oleks 20-25 lari), aga hommikust peaks hakkama ka rongid liikuma niiet saaksid sellega otse rongijaama, hinnaks vist ikka veel 50-80 tetrit (kaduvväike summa), bussid vist liiguvad alates 9st linna poole, sama hind. Meie tellisime tavaliselt endale Tbilisist takso lennujaama järgi, tuli 25 lari, mul isegi mõni telefoni number alles, kui tahad võid üritada diili teha!

Tõsi, autorent pole hea mõte. Taksosid kindlasti liigub Batumisse ja ehk saad kohalikega jagadagi, tuleb odavam. Mine lihtsalt bussijaama ja uuri, iga tegelinski oskab sind kuhugi juhatada, aga alati uuri mitmelt, et mitte kõige kallima otsa sattuda. Muidu, kõige odavam on võtta rong Batumisse, see platskardi koht on ainult 5. 50 lari (2-3 euri). Marshutka peaks olema 20 lari.

Okei, saime nüüd selle asja enam-vähem selgeks eksole. Kuidas on ülejäänud küsimustega? Kas sa, urmo, oskad rohkem midagi soovitada reisiks Indiasse? :)

Soome viisavahendajate lehekyljelt, alajaotusest Visa Types, turismiviisa all:

Documents Required:

a) Passport valid for a minimum of 6 months with at least two blank pages,

b) visa fee,

c) filled-in online visa application form,

d) one colour photo pasted on the application form,

e) certificate of a valid travel insurance

Ahjaa, unustasin veel küsida: Oskab keegi soovitada ilusaid randu kusagil väljaspool Goad, mis jääks võibolla Delhile lähemale? Samuti oleks huvitatud randadest, mis on nn vähem turistikad. On veel selliseid? :D

Minul on selline küsimus, et kas ilma reisikindlustuseta ka on võimalik viisat saada?