Slevin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ehhh---Rava Ruskast-vähemalt piiritempel on selline! Ei soovita eriti seda, kuna niisama ootasime seal 9 tundi! Kõigepealt Ukraina poolel läbiotsimisel. Oli isegi viisakas suhtumine ja siis veel Poola piiril omakorda, kus loomulikult keegi ei osanud mõnda tsiviliseeritud keelt. Ei vene, ei inglise! Igatahes idiootide poolakate peale läksid küll närvid tõsiselt!

Piiriületus Ukrainasse Poolast oli päris viisakas. Isegi rohkem Ukraina poolel! Kuid siis hakkasid probleemid fantastilise LADAmiilitisaga või mis iganes lojused seal on! Kõigepealt kohe sõitsin neile sülle ja hakkasid raha pressima! Aga õnneks nende kooliharidus on suht väike, sest nad ei tea isegi Euro ja oma Grivna kurssi! Pakkusin 5 eurot aga arvasid et vähe ja lõpuks võtsin automaadist 50grivnat, mis on natuke vähem kui 5 Eurot. Siis pääsesin nende küüsist kuni järgmiste LADA miilitsateni, kes muidugi juba teadsid et olen trahvi saanud ja hakkasid omakorda pressima! Sain ka nendega kaubale, muidugi tingides pidevalt! Ja lõpuks palusin põlved põrandal, et las helistavad järgmistele härradele teel, et ma ei viitsiks enam üldse maksta. Ja sain ka sellega kaubale! Muidugi suhtumine oli selline viisakas pressimine, aga maksmata ei pääsenud! Igatahes soovitan mitte öösel sõita, päeval polnud mingeid probleeme! Aga korruptsioon on kõva! Ja muidugi riigist välja saamine võttis aega 8 tundi, aga tegelikult oli ükskõik, sest olime matkaautoga. Aga odav riik on kahtlemata!

Igatahes soovitan minna mitte Moldovasse autoga. Viimane kord 22 liiklustrahvi erinevate asjade eest. Näiteks: miks pole porilappe jne! Kohe peale piiri sunniti ostma mingi kohalik kindlustus, kuigi loogiliselt peaks kehtima roheline kaart! Aga jah see on ju Moldova.

Sai käidud seal-loomulikult vaadata pole seal midagi! Soe suur soovitus-ei tasu minna Kosovost Serbiasse, kuna sealt saadetakse tagasi, kuna teades imelist Balkani poliitikat, siis Serbia ei tunnista Kosovot iseseisva riigina! Muidugi Kosovo piirivalvurid vandusid, et mingit probleemi ei tule, kuigi sealt saadeti kohe tagasi! Ja tuleks siseneda Makedoonia kaudu, mis teeb ilusa suure ringi!Loomulikult Serbia piiril annuleeritakse Kosovo piiriületustemplid! Täielik Maailma tagumik on tõesti Kosovo!