andrush

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui sõidad quinta roost välja siis mujal nõuavad kahtu numbrit. Autorendis teevad imestnud nägu. Kui peatatakse numbri pärast, valid autorendi numbri ja anbad toru politseinikule. Kui tuleb vihikuga numbreid kirjutama, teed lolli nägu ja joonistad küsimärke. Kui kiirustad lennujaama ja ületad, ära maini et kohe läheb su lend, vaid 120 radarinäidu kohta tee suured silmad, näita oma auto poole ja ütle kadvõi kehakeeles et see ei sõidagi nii kiiresti. Kõike seda kogesin kokku 6 korda ja mittemaksmist võtsin meelelahutusena. Liiklus on ok kui oma arvamused ja harjumused eestisse jätad, e. go with the flow. Kindlasti sõida mehhiko laheni ja ka Belize oli huvitav. Cancun sobib vaid transiidiks, ära raiska seal oma aega. No ja mayade püramiidid on must!

Kahepeale 3000€, 14p., rendiautoga üle terve quinta roo. Öömajad bookingu kaudu. Rendikas soovitaks võtta selline, kus mõlemad reg numbrid nii ees ja taga. Kui vähegi selgroogu on, ei pea politseile altkäemaksu andma, seda nii kiiruse kui numbrita sõidu eest. Pimedas autoga seigwlda, eriti linnadest väljas ei soovita.

Meie just eile tulime üle Riia teziga mallorcale, kõik ok, vaid raske oli ehk mõista, milline mammi oli lennujaamas tezi esindaja. Riia lennujaamas ootamine läks hetkega, kuna olima superväsinud. Kohapeal hetkel tundub ok, kuid Tenerifega ei võrdleks. Hotelliks roc linda, ka see on ok, kuigi kusagil lähedal on lennujaam. Ühesõnaga, vinguda pole põhjust )))

Mäletan et vaatasin ca aasta tagasi praami pileteid Tenerifele, sõiduki hind kohe kindlasti polnud 400EUR, väljumine kui ei eksi oli portugalist. Teinekord aega saan, kirjutan edasi.