Maila41

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
25 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas keegi minemas 15 veeb. Falcon Hills hotelli Novatoursiga? Ise lähen 12a. tütre ja mehega esimest korda omapäi ja oleks tore kellegagi kampa lüüa! Seltsis segasem ja kindlam tunne ka. Kunagi väga ammu sai sõbrannaga käidud ja setõttu väikesed hirmud ikka reisi ees. Ise olen 31 ja mees 32.

Viisa on võimalik osta ka reisibüroo kaudu Eestist. Vähemasti GoAdventure kodulehel on nii kirjas. Aga sellisel juhul tuleb seda kohe reisipileteid ostes mainida reisibüroos ja Tallinna lennujaamas enne või pärast chek-ini koapealt GoAdventuri esindusest oma viisa ära otsida ja siis passi kleepida. Nii sain mina koduleheküljelt aru vähemasti. Endal ka plaan minna veebruaris ja seega uurisin seda asja GoAdventure kodulehelt, sest teiste firmade tagasisaabumise kellaaeg lihtsalt meile ei sobinud, kuna vaja bussiga edasi Tallinnast minna.

Kui palju maksavad piletid umbes Alf Leila Wa Leila showle ja Aqua Parki? Kas Aqua Parkil on mingid kellaajalised piirangud ka või on tegu terve päeva piletiga? Kas neil perepiletid ka on ja kuidas on toitlustus, kas ka hinnas või eraldi kohapealt ostes?

Ma loodan, et see päris nii ei ole ikka. Peaasi et õige hotelli ees maha saab! Ülejäänuga saab hakkama!

Mis rea istmekohalt on parem vaade välja, nii et lennuki tiivad vaatevälja segama ei jääks?

Palju praegusel ajal taksosõidud maksavad Hadabast Naama Baysse ja Nabqi? Kas taksos on kohtade arv ka piiratud või võib olla näiteks 1(12a) laps süles või isegi rohkem lapsi süles?

Jah aga mis nende 5 hotelli eripärad on? Sooviks natuke rohkem infot.

Kui valida hotellide vahel;

  • Falcon Hills
  • Viva Sharm
  • Mexicana Sharm Resort
  • Tropicana Tivoli Hotel
  • Verginia Sharm Resort siis millised on nende eripärad ja mida tasuks eelistada? Minek 3 täiskasvanut ja 12aastane laps.

NB! Valikuvõimalus ainult nende vahel kuna minek GoAdventurega ja hinna poolest need kõige soodsamad.

Plaan minna 15.02.15 Sharmi Falcon Hillsi. Kas selleks ajaks on võimalik saada soodusreisi kui osta dets. teisel poolel või hiljem?

Kas see on mingit uuemat sorti lennuk?

pilte vaadates tundub küll Aqua parem

Plaan minna Falcon Hillsi 3* 4-kesi (mina mehega, tütar, õde). Kuidas on lood ühendatud tubadega? Kas selleks, et saada peab mingit lisaraha maksma või raha passi vahele panema või oleks targem võtta kõrvuti toad?! Mis summa peaks panema minimaalselt ja kas suurema summaga on võimalik saada parem tuba (puhtam, ilusam, korras)? Tänud igasuguse info eest!

Suure rahasumma kaasaskandmine on paras risk. Aga eks see pangakaardiga kaasavõtmine ole ka arvatavasti ohtlikes riikides omaette risk. Ma arvan et raha oleks pärishea kaasas kanda kui keha peal on suur plaaster mille alla panna või mingi side ümber kere mässida ja sinna vahele panna.

Seda, et muudatused tulevad ma usun. Aga, et suured, seda eriti mitte! Ise pole käinud selles hotellis aga olen kuulnud vaid positiivset infot hotelli kohta.

Leidsin AVIESE koduleheküljelt sellise info: Aviesi ja SmartLynxi koostööst 2010.08.05 Avies ja Islandi charterlende korraldav lennuettevõte SmartLynx sõlmisid omavahel koostöö lennukoodi jagamiseks. Lennupraktikas tähendab see seda, et charterlende korraldav SmartLynx lendab edaspidi Tallinnast populaarsetesse sihtkohtadesse Hurghadasse, Sharm el Sheikhi, Antalyasse ja Heraklionisse Aviesi lennukoodiga. Tegemist on tellitud charterlendudega reisikorralda Estouri poolt. SmartLynxi lennukiparki kuulub üheksa Airbus 320 ja kaks Boeing 767 lennukit.

Mina arvan, et selle Panaviaticuga on ka sama lugu. Mingi teine firma lendab nende lennukoodiga. Sest niipalju kui mina tean siis neil tõesti suuri lennukeid ei ole ja see seletaks asja ära. Küsimus on ainult selles, et mis lennufirma see nende koodiga lendab?

Vaatasin tallinna lennujaama koduleheküljelt (http://www.tallinn-airport.ee/realtime/departures/), et Sharm El Sheikhi lendab Spot Air aga teisel netileheküljel oli Midwest Airlines (http://xtra.tllapt.ee/taru/dep_ee.html). NB! Kusjuures kellaajad ja lennu nr. oli üks ja sama. Kas keegi oskab seletada seda?

Metskaptenile. Kui tegemist on tavalise tellimuslennuga, millel on panaviaticu lennu number, siis kelle lennud need on?

Kas keegi on lennanud Panaviaticuga? Vaatasin pühapäeval internetist Tallinna lennujaama saabuvaid ja väljuvaid lende Egiptusesse ja avastasin, et Panaviatic lendab Airbus 320-ga Hurgadasse. Ma pole sellisest firmast midagi kuulnud. Sooviks teada kuidas oli ja kas jäite rahule. Pean silmas istmekohti, toitlustust, teenindust, ajaviite võimalusi.

Mis lennufirma praegu Egiptusesse lendab, kas Estonian Air või mõni muu lennufirma?

Vaatasin täna Naama Bay pilte ja hakkas silma Sharm Museum. Kas keegi on seal käinud ning oli seal siis ka midagi vaadata või täitsa mõttetu koht? Mida seal üldse näidataks, palju pilet maksab ja kas sees jalutad omal käel ringi?

SOHO Squarel asub Ice-Bar. Kas keegi on seal käinud ja kirjeldaks kuidas oli? Vaatasin soho kodulehelt ka aga seal polnud mingit erilist infi.

Minul oli kõrvavalu ainult sinna lennates aga tagasitulles polnud häda midagi. Mul endal plaan 2 aasta pärast koos lapsega minna. Ta praegu 8 aastane. Ei kujuta ette kuidas ta selle üle elab. Kui hästi läheb siis võibolla ei tulegi tal kõrvavalu. Kas sa neid asju oled proovinud, mis mul kirjas oli?

Minu esimene lennumure! Kui lennuk kogus kõrgust jäid minu kõrvad valusaks ja läksid lukku. Sõbranna soovitas neelatada ja see aitas. Maandumise ajal uuesti sama probleem, neelatasin aga abi ei midagi. Oli selline tunne, et hakka või nutma valu käes. Sõbranna soovitas siis mul sõrmedega nina kinni pigistada ja suu kinni panna ning puhuda! See aitas väga hästi. Loodetavasti kulus see nõuanne marjaks ära!

Egiptuse lennud erinevatelt lennufirmadelt ja kõik sellega seonduv !

Selline laia haardega foorum, kus oleks kõik ühes kohas olemas, mitte et jupike siit ja jupike sealt, nagu ma ennem vaatasin. Midagi konkreetset ja sellist, kus kõik info ühes foorumis, ma ei leidnud, ja seega mõte siia see üks korralik foorum püstitada, mis koondaks kõik Egiptuse lennuinfo ja muu sellega seonduva kokku.

Selle teema all võiks siis võtta kokku huvitava, vajaliku ja põhilise, mida vaja teada või mis võiks kellelegi huvi pakkuda – Egiptusesse lendavad lennufirmad, lend ja lennu kulg, pealeminek, õhkutõusmine ja maandumine, mahaminek, teenindav personal, toitlustus, hinnad ja raha, näpunäiteid, lennukirjeldused, soovitused lennuks, mida peaks teadma, eri olukorrad, mis on ette tulnud!

Samuti – mida huvitavat, naljakat, üllatuslikku, ebameeldivat või katastroofilist on kellelgi ette tulnud ja kuidas asi lahenenud on? Millised on kogemused ja kuidas olete rahule jäänud? Esimest korda lendavate inimeste hirmud ning nõuandeid ja soovitusi neile! Ühesõnaga selline hästi lai ja suur foorum, mis kajastab absoluutselt kõike seoses Egiptuse lendudega ning kus saab esitada küsimusi ja jagada soovitusi! Loodan, et leiate selle foorumi asjakohase! . . . Toimetus lisas umbes viisteist puuduvat koma, parandas neli väikest algustähte suurteks, parandas kogu tekstis sõna “keegi” käänamise ning loodab, et lugupeetud postitaja pöörab eesti keele grammatikale edaspidi rohkem tähelepanu.

Sooviksin ka selle hotelli kohta infot kuna see on Top Toursil mingi uus hotell ja asukoha suhtes tundub normaalne.Seega ei teagi kuba võtta kas Sonesta Club 4* või Oriental Rivoli 4* hotell. Igasugune info on teretulnud! Tänud ette!

Ise käisin esimest korda eelmise aasta dets. Nabq Bays koos sõbrantsiga. Tuli sellline äkk otsus ja võtsime sooduspaketiga hotelli ning sattusimegi Nabq Bayse Horizon Sharm Resort 4* hotelli. Hotellis einestades oli mu sõbrantsil salati lehevahel surnud kärbes ning hiljem nägi ta ka prussakat toiduvaagnate vahel ringi sibamas. Tubasid koristati korralikult, aga ainuke jama oli selles, et kui lõunajal ei olnud vahepeal ültse vett või oli, siis ainult vee nire. Muidu polnud eriti viga! Aga esimese korra kohta polnud hullu, olin nagunii enamuse ajast väljas. Kui keegi tahab midagi teada veel siis küsige!