Katieke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suvi läks nii kiirelt mööda, et ei olegi jõudnud siia tulla rääkima oma kogemustest. Fame Residence Larast Antalyas. Esmamulje oli ausalt-öeldes pisut pettumus. Tegemist pigem 3+ hotelliga. Hotelli administraatorid vajaksid kindlasti väljaõpet, kuna nad on esimesed,keda külastajad hotellis kohtavad, siis mõjutavad nad tugevalt ka esmamuljet. Ebakompetentsed ja oskamatud. Ikka juhtub äpardusi, kuid nendega tuleb osata ka toime tulla. Nii, mis aga sööki puutub, siis oli see tõepoolest rikkalik ja väga hea ning söögisaalide teenindus oli meeldiv. Lõbustus oli samuti tore. Unustamatu mulje jätsid akrobaadid Keeniast. Super! Asukoht oli kesklinnast siiski kaugel. Hotell oli kõrvuti teiste omasugustega, aga üle tee olid pisikesed poekesed ja ümbrus räämas. Hotell ise puhas ja korras. Nii, et sinna tasub korra küll minna, mitte mingit kahetsust pole. Olen oma puhkusega seal väga rahul, kuid teistkordselt siiski ei kutsu. Lõppkokkuvõte on, et tore oli. :)

Joonekas, aitäh! Kerge ettekujutus nüüd olemas ja varsti saan ka oma kogemusi jagada;) Olen kusjuures samuti kuulnud häid sõnu Limak Lara kohta.

Tänud, jälle veidi targem. :)

Aitäh teile aga siiski jäi mul osa vastusest saamata, natuke narr küsida, aga kuidas üldse ära tunda fikseeritud hindadega poe? Hakkan pärast kauplema kohas kus ei kaubelda:P Selline tingimine ja kauplemine ikka päris väsitav, aga üle maksta ka ei tahaks. Kvaliteedi ja hinna suhe võiks paigas olla. Nii, et tahakski kohe sellisesse kapulusse minna, kus keegi sulle tungivalt kaupa pähe ei määri ja hind paigas. Kuidas selline kauplus ära tunda teiste seas? Kas suured kaubamajad vastavad kirjeldusele?

Tänan Sultanja, uurin lähemalt.