Ste

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
39 meeldimist
3 postitust / 114 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

jaanusm- ju siis nad ei taha end nähtavaks teha, see ei tähenda, et nad ei reisi...

Kas peab siis lärmama ja rusikaga vastu rindu taguma, et jee oleme lätlased, eestlased, leedukad jne. Kui ma reisil kuulen kuskil eesti keelt, astun kiirelt vaikselt vastassuunas- ega ma selleks pole reisile läinud, et eestlastega suhelda: no ei huvita smalltalk lihtsalt selle pärast et sama rahvus...

Brüsselisse minekuks tuleb eelregistreerida auto siin: https://irisbox.irisnet.be/irisbox/noauth/formulaire/bruxelles-fiscalite/inscription-lez. Serfifikaat kehtib 3 aastat ning on tasuta. Kuskilt osta minuteada ei saa. Kui seda ei tee ja kaamerasse jääd, on trahv 150 või 350 eurot.

Telefon ja Waze...esiteks saab tänapäeval autos olles telefoni laadida, teiseks ikkagi info reaalajas, küll jah väikese läägiga (ehk siis kui õnnetus on ära koristatud ja ummarit pole, siis noh 10-15 minutit võtab aega kui keegi seda omakorda teavitab ja see kaardilt kaob. Aga ummiku ära kadumine on pigem positiivne ja ajavõit...ja sa ei PEA ju neid sõnumeid lugema, mis kaardi jälgimise ajal tulevad. Ma küll suudan autoroolis MITTE igat updeiti vaadata ja olgu või tuhat sõnumit, kui peatuse teen, siis vaatan...

Soovitaks ka Pariisi. Londonit pigem mitte. Seal on esiteks taksod megakallid ja metrood on õudselt halvasti kättesaadavad, meeletud trepid, koridorid, räige kõndimine! Olin ise ühel aastavahetusel Londonis karguga (muidu noor, aga luumurd) ja issand jumal, kuskile ei saanud. Lisaks EI TOHTINUD kasutada invalifti, sest noh kark pole piisav, ratastooli oleks vaja jne...vanainimesele ei sobiks. Ja kindlasti mitte jah mingi Ryanairi risuga sõita, valige siis ikka soliidsem firma :)

Tere!

Kasutan vana teemat ja küsin, kas Maldiividel on raske/kerge leida fotograafi? Ööbime resortis Reethi Faru, Fillaidahoo saarel, Raa atollis.  On keegi tellinud fotograafi ja mis see hinnaklass võiks olla? Tahaks tund aega pilte teha. Või on targem hotellist uurida, oskavad nemad suunata?

Keegi ei arvagi, et peab odav olema, antud juhul ise ju pakuvad mingeid idootseid soodustusi, kes neid seda teha käsib? Ja pealegi, selleks, et kohtus võita...mis KAHJU see Lufthansa sai kui klient viimase otsa lendamata jättis? Pilet oli tal ju olemas...nad on vihased, et seda ei teadnud ega saanud tema kohta 2 korda müüa, kellelgi teisele veel kallimalt...Sama idootne on lennu tühistamine kui ma ei ilmunud esimesele lennule, et siis tagasi ka ei tohi tulla...miks? Mul oli pilet makstud, lennufirma jaoks ju tore, lendas tühi tool, aga makstud ikkagi. Aga nad on kurjad, et ei saand seda teist korda veel müüa ja siis jamavad...Ja trikitada saab vaid selle pärast, et nad ise on oma imelikud "soodsad" piletid loonud ja nende endi trikitamisest on omakorda kliendid läbi näinud ja neid endid trikitanud. Nad võiks oma arvutitega selliseid trikivendi püüad ja neile mitte pileteid müüa, aga olen suht-koht kindel, et EK nad ei võida. Aga elame-näeme... Aga mainekahju on Luftile kindlasti, kui nad sellised "sead" on, siis võin juba Ryaniga ka sõita javeel odavamalt sama "sitta" suhtumist ja teenindust saada...ei tõuse see käsi siis Lufthansast seda piletikest ostma- kui on valida teatud marsruudil.

No absurd! Mis lepingu rikkumine? Kui ma kontserdile ostan pileti ja ei lähe, siis on õigus korraldajal ka mulle trahv teha? Aga mis siis kui jätsin lendamata haiguse tõttu, kas hakkame nagu lasteaias Lufthansale viima arstitõendeid? Lollus kuubis. Euroopa Komisjon ei saa midagi teha, küll aga Euroopa Kohus: kui sellele lollusele kriips peale tõmmatakse (ehk siis kohus annab eelotsusetaotluse esitanud saksa kohtule oma otsuse, et see on jama) on pretsedent loodud ja Luft võib oma lollustest suu puhtaks pühkida...Luft on närvis, et pööbel nende ahnitsemistest on läbi närind ja õnge ei lähe ja nüüd märatsevad. Kuna elan nende suure hub'i Frankfurdi lähedal, siis ikka kasutan neid, aga viimasel ajal on nad ikka väga alla käinud ja oma käitumisega ka harja punaseks ajanud...

Otseselt seigelnud ei ole, aga nii palju võib öelda, et kõik muu peale kala ja muu värske tuuakse sisse ja seetõttu on hinnad kallid. Kohapealt püütud kala ja puuviljad muidugi soodsad. Aga oleneb saarest, mõnel saarel ei kasva midagi jne...iga saar on erinev. Kokku neid seal vist 10, asustatud 8, oleneb millisele plaan minna?

Autoreiseniga head kogemused Gran Canarialt. Saime samuti sutsu suurema auto kui lootsime ja samuti küsiti vaid, et kuhu parkisid ja kas paak on täis. Soovitan. soodne on ka!

Meil minek märtsis ja plaanis tellida Amazonist USA sim kaart ette. Selle saab kodus nö aktiveerida ja siis on kohe lennujaamas olemas, ei pea otsima hakkama. Rendime ka auto ja tahan kohe Waze'i sisse lüüa esimese hotelli. Mulle tundus mõistlik selline variant: Pre-paid AT & T Power- 16 GB 4G= 58.90 €. Aga on ka väiksema/suurema datamahuga sim kaarte. Meil minek 3ks nädalaks ja roadtrip (California osariigis): tahan palju ilmselt mussi kuulata, kaarti vaadata (eeldusel, et kõrbes üldse nett on). Ja pilte teha ja üles laadida jne. 


Mina käisin Frankfurt Hahnist Gran Canarial. Priority oli tasuta, sest ostsin pileti enne pagasipoliitika muutumist. Aga tervel lennukitäiel oli Priority!!! Kõigil oli tuhat suurt kotti, kõik veeti üles, aidati sisse suruda ja midagi keegi seal ei kobisenud, ei Saksamaal ega saarel. Minul oli kõva kohver (55 cm) ja see mahtus kenasti pea kohale ja väike seljakott istme alla. Tagasitulles oli ostukilekott ka, sellelegi leidus kenasti ruumi. Aga saksa penskaritel olid veel ka äraantavad pagasid ;)

Londonisse ei tasu minna, ilutulestik on vaid raha eest ja see on tehtud nii madalalt, et ei näegi mujalt kui ainult piletiga alalt. Ja midagi ei toimunud väljaspool seda piletiala. Pettumus (2016/2017). Oleme olnud Stockholmis, Riias, Varssavis- nendes kohtades oli igal pool äge. 

Kanaarid? merevesi ei ole muidugi just teab, mis soe. Päris sooja vee saamiseks peab siiski kaugemale vaatama. 

Jah, võid pappkarbi ka võtta, peaasi, et õiged mõõdud. Või kilekoti :) On igasugu kotte ja anumaid pagasilindil nähtud :) 

503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.


nice start :D

Eino kui sa tead, kuhu lähed ja mida teed, siis pole üldse vaja mingit keelt, lähed aga õigesse väravasse, lennuki peale kui boarding hakkab, hiljem kotile järgi ja ongi kõik. Väga pole ju vaja suhelda? 

ja veel: Ryanair ka tegelikult selle numbri vastavust väravas ei kontrolli. Mul oli suvel juhus, et sain suvel uue ID kaardi ja loomulikult ju seda numbrit netis vahetada ei saanud. Läksin uuega ja mitte kedagi ei huvitanud, et need numbrid ei klaapind. Vaatavad, et sama isik oleks. Seda siis Euroopa sees lennates ikka.

On jah ok, isegi alles käisin ja ei huvita neid see nr. Miks peakski?

Mind huvitakski jah ajavõit, mitte kulude kokku hoidmine ühe tuleva lennu osas. St kotiga ma saan sealt maha joosta, kui ma pean kuskile seda passima minema, siis läheb kõvasti aega. Maandumine a la südaöösel ja tahaks lennukast kiirelt jehhat tõmmata. Aga no ju siis näeb ja kuuleb, maailmalõpp vast pole :)

Mina tegin netis selle, pettusin, lounged olid tihtipeale EUst väljalendamise alades, kuhu suurtes lennujaamades niisama ei satu. Tühistasin ka küsisin raha tagasi, sest nö "kodulennujaamas" Frankfurdis ma sinna EU lendudel ei pääsendki.

Hmm, aga kui mul on Priority, siis tuleb ka kohver ära anda või siis võib ikka salongi kaasa vedada? 

Minul lend Ryaniga Novembris ja piletid ostetud ammu. Võtsin igaks juhuks priority juurde ja sain peale bronni Ryanilt kirja, et maksavad kotiraha tagasi, sest lend oli bookitud enne nende muutust jne. 

Mina käisin 2,5 aastat tagasi Miamist (Fort Lauderdale tegelikult) nädalasel kruiisil  Royal Caribbeaniga, toona kõige suurema laevaga Oasis of The Seas. No oli võimas kogemus küll. Joogipaketi võtsime 1 kahe peale (karastusjookide siis), toona alkoholipakette ei pakutud (vist?). Maabusime Jamaical, Haitil ja Mehhikos Cozumeli saarel. Võtsime Jamaical ja Cozumelil mingi ekskurssija (laeva kaudu), ei olnud masse. Jamaical käisime mingi kose otsas ronimas ja Mehhikos oli raifarmis raide toitmine ja mingi linnukasvandus. Oli täitsa tore. Haitil chillisime niisama rannas. Ilmselt saaks samad ekskursioonid kohalikelt tõesti odavamalt, aga samas ei tahtnud Jamaicas ntx riskida, laeva orgunnitud asjaga oli vähemalt kindel, et metsa ei viida ja ära ei vägistata...:) Tipse maksime lõpuks vaid kajuti koristajale ja seda ka mitte nende poolt soovitud 15 dollarit päev, vaid vähem kuna toona oli võimalus see maksta ka nö ümbrikus ja kirjas oli et ikka sisetunde järgi, aga noh "tavaliselt" on nii ja nii suured summad. Mingile õhtusöögilaua managerile ei tippinud midagi, ei näinudki teda, nii et milleks..