Minttu

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
7 kommentaari
 

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

alla 40a. Lahutatud,st üksik,:-D Hetke tulemus, ootan vastust viisa kinnituseks. Asja ajasin Eesti poolse Kalevatraveli kaudu:D. Viisa hinnaks tuleb 150 USD, kuna taotlen ilma hotellita. Küll aga kribasin neile oma, juba eelnevalt valmis vaadatud Helsinki- Istanbul- Dubai- Istanbul- Helsinki odavlennu (334 euri, kõiksugu maksud sees). Nemad, reisibüroo siis, tegid sellele samale lennule ise broneeringu. Hind tuli küll 20 euri kallim, kuid saan väljaostmiseks 2 nädalat lisaaega) ja lisasid selle bronni ka viisa taotlusele. See pidi Dubaikale positiivne nähtus olema, noh ses mõttes, nad on kindlad, et mul pole plaanis sinna elama,tööle või prostituudiks jääma. Huhhuh:)))

Just eile helistasin Kalevatravelisse ( nii Soome kui Eesti omasse), muide. Seda firmat soovitas see sama Soome firma, kes müüb netis seda soodsat Dubai lendu. Ja ei midagi. Nemad ei tegele ainult viisa hankimisega, kui ma nende kaudu reisi ei võta :((. Selline vastus oli kõikidelt reisibüroodelt kuhu helistasin. Üks reisibüroo ütles mulle veel lõpuks( ei mäletagi enam milline neist paljudest, kuhu sai helistatud), et ma tahan seaduse vastaselt reisida. Selles mõttes, et ma soovin ainult viisat. No tõesti, ma ei taha mitte seaduse vastaselt reisida. Selles mõttes, et soov on ilma hotellitoa võtmata Dubaisse reisida. Mis siis nüüd teha, kui tõesti lennupilet on leitud ja majutusega aitavad kohapeal elavad tuttavad? Kas ma siis pean võtma reisibüroo poolt 14päeva kestva reisi, või nende kaudu selle 14p hotelli broneeringut kinni maksma( hotell tuleb bronnida kogu Dubais viibimise ajaks st 14 päevaks. Selline oli vastus) , kui ma seal ühtki ööd ei ööbi? Kuskilt siit foorumist lugesin, et kui ma broneerin hotelli ja sinna ei jõuagi, siis võidakse tühistada mu viisa. Seda jama mul on Dubaisse reisimisel kõikse vähem vaja. Mul tõesti puuduvad suuremad reisikogemused. Jah, ma ei tea kuidas on seadustega või mitte Dubaisse reisimisel, kuid selleks ma ju reisibüroodesse helistasingi, et saada abi ja leida nendega mingi lahendus 2 nädalaks viisa saamiseks, kui ma hotelli teenuseid ei vaja. Ja lendki mujalt leitud. Ei lahendust ega lootustki nende kaudu viisat saada :(. Küllap siis ei osanud küsida nii nagu vaja ;) Tuli vist natuke segane tekst :) 

Ja nüüd leidsin sellise, aegade hämarusest pärit, Araabi vastuse ;) Õnneks on 20.09-04.10 planeeritud reisini natuke aega asjaga tegeleda :-D. Ei tea ainult, kaua internetis sellise soodsa hinnaga lennupiletid veel nö ripakil on. Tõesti ei julge broneerida ja osta( peab bronnimise käigus ju ka kohe maksma), pärast kogu üritus vastu taevast :)

kindel plaan minna septembri lõpus 2 nädalaks Dubaisse ja hotelli ööbima pole plaanis minna. Leidsin netist sobiva, 335 euri(kõik võimalikud maksud sees) maksva lennu Helsinki- Dubai, ümberistumisega Istanbulis. No ei julge ära broneerida ja osta. Peavalu tekitab viisa :( Olen "piinanud" nii Soome ( sommil endal pole ju üldse viisat vaja, ise elan küll alaliselt Soomes, kuid kodakondsus puudub ja see eelis mulle ei kehti) kui Eesti reisibüroosid ja igalt poolt saanud viisa hankimiseks eitava vastuse. Osta aga neilt terve pakett ja palun väga mine:(. Ausalt, ma ei vaja seda 2 nädalast paketti, mis on veel sellise hinnaga, et hing jääb kinni :( Lennud kallid ja majutus teenust üldse ei vaja. Nüüd siis loen Araabi postitust. Kui õieti aru saan, siis on Dubais elavatel tuttavatel võimalus mulle kohaliku reisibüroo kaudu viisa teha? Kui sel moel viisa saamine on praegugi nii võimalik, kui aegu ammuseid tagasi, siis ole sa, Araab, selle suurepärase info eest tuhandest tänatud :))