salmen

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
3 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nagu siin juba mainitud, siis kõige parem hind tuleb Lufthansaga läbi Müncheni. Kui kasutada erinevaid odavlennufirmasi, siis päevad ei klapi ja ööbimised teevad lennu kalliks. Kõige parema tulemuse Tallinnast Dubrovnikusse andis Estraveli Symphony: http://lennupiletid.estravel.ee Igatahes on Aadria mere Horvaatia tase omaette ja meie maa inimesele nagu soe kodu.

Otsisin varianti lennata võimalikult soodsalt Dubrovnikusse. Mõnda aega lendu ette planeerides saab edasi-tagasi lennu alla 300 eur eest, kasutades marshuuti Tallinn - Viin (Estonia Air) Viin - Dubrovnik (Austrian Airlines). Teised lennuliinid k.a läbi Zagrebi olid tunduvalt kallimad.

Ehk oled juba ka ise teada saanud, kas saab voi mitte. Alternatiiv on alati tricicle. Kui vaga vaja minna siis Puerto - Sabang ca 3 tundi ja 2tuh peesot. Kui sealt soov edasi El Nidosse. Siis hommiku kell 07 laheb paat ca 6 tundi ja hind samuti 2tuh.

Sarnaste pidude jaoks on Singapur v.hea koht. Algust teha Swissoteli 71. korruse baaris, edasi moned diskoteegid nt. Orchid Towersis leidub neid mitmeid...