Sisi.

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Nacka Forum on minu arvates jama. Sinna minekuks kulub palju aega ja üsna kehva mulje jättis ka.

Mulle meeldib Stockholmis metrood liiklemiseks kasutada - väga mugav ja kiire võimalus. Sadama juurest kesklinna kanti jõudmiseks läks vist u 30 seki.

Ise olen ka kesklinna jalutanud kaart käes ja südatalvel. Ei olnud kõige targem tegu, sest päris pikk maa oli ja kõige otsemat teed pidi ka ei läinud vist ikkagi. Samas kohale jõudsime ja nii hull ka polnud. Lihtsalt bussi või metrooga sõitmine säästaks aega ja oleks lihtsam. Laeva infoletist saad ka kindlasti infot peatuste ja transpordi kohta. Siiani olen seal ainult abivalmis töötajad kohanud, kes oskavad kõik puust ja punaseks ette teha. :)

Hommikusöök on okei, see tasuks ikka võtta, sest hind pole kuigi kallis ja kõhu saab täis küll. Õhtusöök oli minu arvates mõttetu sellise summa eest. Joogid tuli eraldi juurde osta aga kuna rahvast oli palju, siis oli klaasitäie mahla prae juurde sebimisega tükk tegemist ikka. Kui lihtsalt seltskonnaga lõbutsema lähed, siis elad kindlasti ühe hommikusöögi ning kaasa võetud snäkkide ja vb linnast juurde ostetuga vabalt reisi üle. Aga nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. :)

Kui Baltic Queeni väljumised sobivad, eelista uuemat laeva - eks uuem laev on ikka natukene ilusam ja puhtam. ;)Diskosaali asukoht oli ka erinev, Queenil kõige üleval, Victorial natuke väiksem ja kusagil keskmisel tekil (täpselt ei mäleta). Minu arvates olid muidu mõlemad laevad väga normaalsed. ;)