kalur

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saan aru, et olete naisterahvas, siis puhtpraktilisest vaatepuntist soovitan soojalt trepi juures olevat istet. Vahepeatused on suhteliselt lühikesed ning "panoraamvaadet" nautijad on WC järjekorras viimased.

Mõnel on ikka poliitiku mentaliteet: AINULT MINA TEAN KÕIKE JA MUL ON ALATI ÕIGUS KÕIKI ÕPETADA.

raigo163, palun jätke meelde, et suur hulk inimesi põeb haigusi, mis välistavad lendamise, sõidu allveelaevas ning igasuguse meelelahutuse kinnistes ruumdes. See on niimoodi olnud tuhandeid aastaid ja jääb olema maailma lõpuni!

Rimini 2-3 tärni hotellid on reeglina nn. teises reas ehk rannast umber 300-500 kaugusel. Teie mugavus sõltub kui kaugel on rannikuraudtee. Seda mööda kihutavad 100 km/h kaubarongid veerandtunniste vahedega (ka öösel). See kehtib Riminist lõuna poole kuni Cattolicani. Riminist põhja poole on hotellid uuemad(s.h. Igea Marinas). Mida hotellis saate sõltub omanikest: näiteks Bellarival, Viala Ferraral on kõrvuti 3* Staccoli ja 2*Orlov. Esimese omanikud põlisitaalased teistel aga slaavi päritolu. Staccoli hommikusöögil oli "Rootsi laud" ainult esimesel päeval, ülejäänud nädal saime igaüks ühe viilu juustu/sinki/saia/tass kohvi (ei mingisugust rohelist), sest keegi julges esimesl päeval pruukida kraami isu järgi. Orlovis seevastu olid lauad vene kombe kohaselt lookas ja keegi ei lugenud suutäisi. Igal juhuks pistke kohvrisse mõned paarid kõrvatroppe. Piki rannikut liigub buss intervalliga 20 min ~1 € ots. Need tähelepanekud septembrist 2014.

Majutuseks proovi seda: http://hihostels.no/vandrerhjem/oslo-vandrerhjem-haraldsheim/

Suhteliselt odav, kaunis vaade Oslo linnale, hea ühendus kesklinnaga.

Külastada võiks Vigelandi skulptuuriparki, samas ka mõnus ujula. Bygdöy poolsaarel Vikingite muuseum, "Fram" originaalis ja "Kon-Tiki" koopia. Kindlasti Kesklinna - sellele kulub terve päev.

Rimini kandis liikudes võiks ette võtta sellise koha kui San Leo, võib ühendada San-Marino külastusega-sealt ~25 km edasi mööda kohalikke teid. Rahulikud serpentiinid, näeb kuidas põllumehed palehigis mäekügi harivad ja suurepärased vaated. Sõiduatoga pääseb üles kindluse juurde ning ülevalt on taimestikuvaba muljetavaldav panoraam. Arvestama peab sellega, et sissepääs 09-16. Enne või pärast võib nautida väikelinna ehedat elu. Meie külastasime seda paika septembri algusest mistõttu rahavast suht hõredalt, kesksuvel ilmselt rohkem.

Toetuseks mutukale

Viru reisid on bussireisiside korraldamisel uue otsija. Reisikalendrit sirvides on paljude reiside ees: UUDIS! Üks selline oli eelmisel(2012) aastal Ida-Euroopa ringreis. Viru reisid tegi kõik endast oleneva, et reis õnnestuks: buss firmalt Lindh OÜ , Giid-reisisaatja Ants Tuuleveski. Pessimist oleks võinud sellel reisil viriseda oi kui palju, sest kõike ette näha EI OLE VÕIMALIK !!! Minule ja minu abikaasle meeldis see reis väga, eriti just Bussijuhtide ja Giidi suurepärane töö. Seetõttu on bussireisid tõesti ainult OPTIMISTIDELE, ehk kõigest kogetust on vaja leida see parem ehk pooleldi täis klaas on ikka pooltäis, mitte pooltühi. Veel, teatud häiretga inimestele, kommenteeria kaasa arvatud, on bussiga reisimine ainus võimalus seda teha. Nii et lahmivad arvustajad, ärge sõimake meid!

Songndalis on võimalik ööbida Stedje campingus. Kogu info camping.no lehelt. See Sogndal on üsna tilluke ja ainuke horisontaalne maalapp kämpingu käes. Soovitan ette kinni panna, "overnight" kohti on vähe ja vihmsaju korral koguneb sinna platsile vesi, nii et telgis saab ujuda.

Soovitan http://www.hihostels.com/

Sellel hosteliketil Oslos vist 3 kohta. Ise olen kasutanud Haraldsheimi. Asub neist kõige ligemal kesklinnale ~ 25 min jalutada. Asub eramajade rajoonis. Välistrepilt vaade linnale - saab minekusihi maha panna. Olime perega ja kasutasime 4 nariga tuba, voodites olemas madrats, padi ja tekk. Voodipesu voimalik laenutada. WC + dušh toas, soe vesi ilma lisatasuta. Hommikusöök hinna sees, muul ajal võimalik kasutada keldrikorruse köök-söögisaali. Meile meeldis.