RyanAirTrip

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kas see 940.-, mis iizi.net lehel pakuti, kindlustusandja QBE, on hea hind ühe aasta reisikindlustuseks?(pole varem aastast kindlustust ostnud, seega ei tea seda õiget hinda) Kas QBE saab usaldada?

Pagas on iga lennu peale umbes 10 Eurot, mõni odavam mõni kallim, oleneb. Kokku 10 lendu ja siis tulebki umbes 1800.-

Check-ini tehes tuleb ka maksta, täpset summat ei mäleta.

Variant on ka minna kohe peale saabumist bussiga Alanyasse, sest bussid käivad seal kogu aeg, senikaua kuni lennukid lendavad:) Ka Antalyas (täpsemalt Lara) on ilusaid hotelle otse mere ääres ja hea õhtuti linnas käia.Antalya on suurlinn ja seal jagub tegevust küll, kuid siiski endale meeldis Alanya rohkem, kuidagi hubasem ja parem:) Lara hotellide, nt Miracle Resort 5*, kus ma oli, oli üle tee kohe palju kaubanduskeskuseid ja poode, sai ilusti vajalikud ostud tehtud. Käivad kogu aeg dolmuš bussid, lihtsalt annad käega märku ja hüppad peale, saad odavalt ja üsna kiiresti linna või kuhu vajalik.

Võibolla soov kellelgi minna juba juunikuu lõpus? Leidsin pakkumise algusega Stockholmist Sydneysse, 23.juunil. Hind on 6835.-(Air China koduleht) Vedaja on Air China, ümberistumine Pekingis. Tallinn-Stockholm 1865.- EA-ga. Kokku 8700.- See on üsna hea hind, kel tahtmine, soovitaksin seda pakkumist ära kasutada;) http://www.bookinghouse.ee/ee/air/search/from/TLL/to/STO/journey/oneway/departure/2009-06-23/return/2010-01-11/adults/1/children/0/infants/0 http://wftc2.e-travel.com/plnext/airchina/Fare.action;jsessionid=DLkvKncYB0rCM9r7jFhchwpCby8dJ8RWqhBjs2mvnGS5V80nXbvJ!-1981469133!-903617564?LANGUAGE=GB&SITE=BBYQBBYQ

Jah, olen mõelnud ka selle peale, et need lennujaamad auvad linnadest kaugel. Maksmisel kasutaksin visa electroni(seega tasu ei tule juurde),Jah, need hinnad on pagasita. Pagasi korral lisanduks umbes 1800.- juurde. Uurin veel, kuidas saaks kõige odavamalt lennujaamast linna ja tagasi(tavaliselt on bussid hea hinnaga, kui otsida) Võibolla oskaksite öömaja soovitada?