opilane

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Googeldasin natuke ja leidsin sellise info sky-toursi kohta: http://travel.ciao.co.uk/Sky_Tours_com__Review_5894368

Niiet väga ei hüppagi proovima. Eks selliseid saite on ka, aga hind tundub liiga ulmeline.

Tervist kohalikud :)

Mõtlesin, et uurin kas oskate nõu anda, kust oleks võimalikult odavalt saada pileteid. Otsin lende Albuquerque – Tallinn – Albuquerque . Vahepeatused kuskil USAs ja Euroopas ka loomulikult, otselende küll ei ole:D. Välja plaanin lennata 18 Dets, hiljem saaks ka aga varem mitte. Tagasi 6 jaanuar ± nädal? Välja saaksin lennata ke veel Lubbock, TX või Middland, TX – aga need väiksemad linnad ja arvatavasti kallimad piletid sealt.

Parima pakkumise, mille leidsin on hetkel umbes 16 400 EEK. Ega see on päris hea vist selle aja kohta, hetkel ise ei teagi kuna jõuludele nii lähedal pole lennanud veel, aga suvel on piletid odavamad küll.

Ehk ideid?

Aitäh!!

Olen lugenud, et osadel piletitel on maksimaalne kohalviibimise aeg näiteks üks kuu. Seda võib siis rikkuda ja mitte tagasi tulla? Või kuidas?

2010 juuni tagasi jah, mõtlesin, et ka see võimalus, et ostan kaheotsaga pileti mõlemal korral, aga äkki on selline värk, et neil mingi "must nimekiri" vms, et kas nii võib ka teha tegelikult, et kasutad ainult ühte poolt? Tundub ehk tobe küsimus, aga ei tea täpselt.