kuits63

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Plaan on minna maikuus( peale 20) Türki aga mitte kuhugi mere/ basseini äärde peesitama vaid tutvuma selle maa kultuuri ja vaatamisväärtustega. Millinne reisibüroo sellist võimalust pakkub? On küll Germalo aga kahjuks minu puhkuse ja nende pakkumine ei klapi mitte kuidagi. Siin ju vanemad kogenenumad reisijad olemas äkki on kellelgi midagi soovitada. Autorent ja muu sellise rendivärgi asju ei tasu soovitada, kuna keeltest valdan vaid eesti ja vene keelt. Oleme kahekesi ja juba üle 60.

Kus ja kunas? Minu ettepanek et esimene kohtumine võiks olla kusagil keset Eestit siis kõigil enamvähem üks maa tulla, reisirahvas ju üle Eesti laiali.

...see reis( hind liiga kirves) sestap midagi ööbimise kohta öelda ei tea. Käisin hoopis Horvaatias

....see reis lõplik hind osutus kirveks uurin Horvaatiat

Sooh, nüüd siis selgus käes, väljasõit 19 juulil Veneetsiast laeval Costa Serna. äkki on veel keegi siinsest seltskonnast sellele reisule ennast planeerinud? Võiks eelnevalt juba infot vahetada millise reisibüroo teenuseid kasutate? Kuidas majutusega on? Kust kaudu lendate kas Kopenhaageni või Riia kaudu? Milliseks kujuneb lõplik hind vastavalt kajuti tüübile? Kui jah, siis minu meili aadres on: kuits63@gmail.com , seda juhul kui siin ei soovita infot jagada.

Ka mul vaja juuli lõppus öömaja Veneetsias kahele inimesele, äkki kellelgi on mõni tuttav kohalik eestlane või venelane, kus saaks korraks pikali visata. Mudugi tasu eest, aga mitte nii kallist kui hotell.