anonüümne

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Probleemid Tai viisaga Olukord lühidalt järgmine:

Kohe-kohe on äralend ja Helsingist enam viisat teha ei jõua. Saabumine ja lahkumine Bangkoki(st) 30 päeva jooksul. Teadsin kogu aeg, et kuna vahepeal on plaanis riigist lahkuda, siis ei ole vaja pikka viisat teha. Nüüd siis selgus vastupidine. Olemas on lennupiletite broneeringud vahepealsel perioodil riigist lahkumiseks. Küsimus ongi selline, et kui saabumise ja lahkumise vahel on 30 päeva ning on olemas ette näidata lennupiletite broneeringud selle kohta, et peale 14. päeva lahkutakse riigist ja tullakse siis 5 päeva pärast tagasi, kas sellisel juhul peab endiselt kartma seda, et mind riiki üldse sisse ei lastagi?

Mis üldse sellisel juhul saab? 30 päeva Bangkoki lennujaamas ei ole ilsmelt väga tõenäoline, kas saan sellisel juhul sealt vabalt edasi mõnda teise riiki lennata ja seejärel sealtkaudu 15 päeva viisa teha?

Soovisin informatsiooni pulmakorralduse, mitte naiste võlude, feminismi jmt kohta. Seega teema algatajana palun teil edaspidi viimatinähtud arutelu lõpetada. Tänan.

...kuid ei võta ka väga tõsiselt sellise inimese arvamust, kes vaid 2 lause kirjutamisel ei saa ilma kirjavigadeta hakkama.

IviWalker, konkreetselt abiellumine Tais ei olegi oluline. See, kas dokumendid registreeritakse siin või seal, on absoluutselt teisejärguline, tunnen huvi just nimelt tseremoonia vastu. Ning ei ole oluline, et kõik oleks kõige odavam või väga lähedal sellele, lihtsalt puudub igasugune ettekujutus sealsetest hindadest antud valdkonnas.

Mis aga puudutab higi jmt registreerimisel, siis olen paaril korral käinud pulmas, mille registreerimine toimus perekonnaseisubüroos. Ei olnud seal ka see asi väga teisiti kui Tai kirjelduses.

Hindade osas on ka huvi selle vastu, et mis on reaalne hind, milleni ma võin vabalt tingida. Loogiline, et Interneti kaudu asju ajades üritatakse minult saada ouliselt rohkem, kui oleks normaalne kohapeal tellides. Kui tean mingisugust normaalset hinnaskaalat, oleks mul ka lihtsam tingida.

Kas dokumendid tuleb eelnevalt ette saata või võib need lihtsalt kaasa võtta ja saab hakkama, kui seal organiseerimiseks ca 2 nädalat aega on?

Vaja on paaripanijat, lilli ning muusikat.

Kas kohapeal organiseeritud pulma orienteeruvat hinnaskaalat oskab keegi öelda? Internetist otsides küsitakse kohati üsna ulmelisi hindasid, nt ainuüksi tseremoonia ca 20 000 EEK.

Adams, pulmakorraldaja kontaktid oleksid kindlasti väga teretulnud. Ning kas vahemikus 25. juuli - 20. august on siis tõesti vaja karta kohutavat ilma või on tegemist pigem hirmujuttudega, nagu mulle seni kinnitatud on?

Mida pead ilmaolude all silmas? Seda, et sajab rohkem kui tavaliselt? Või on liiga palav? Ilmselt ei ole kursis.

Ning ei sõida Taisse vaid tseremoonia pärast.