marjuana

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui keegi eestlastest on aastavahetuse paiku Palawanil siis võib võtta minuga ühendust: marju.aru@gmail.com Seltsis ikka segasem :)

Meeliz - suur tänu väga olulise tähelepaneku eest. Just El Nidosse ongi plaan minna...vähemalt teame nüüd, et sularaha tuleb kaasa varuda. punkel - väljume 16 november kell 13.30 Tallinna Lennujaamast Hong Kongi - need inimõiguslased võiksid selleks ajaks ennast siis sinna kohale orgunnida. Ja mis puutub ennustamisse siis 2012 ennustatakse ka maailmalõppu.

Tänud vastajatele. Ootaks muidugi hea meelega veel vastuseid neilt, kel Palawanil kogemusi moskiitodega (eriti neilt, kes käinud vahemikus november-juuni). Küsiks veel seda ka, et kas keegi on kasutanud nahale kantavaid moskiitode tõrjevahendeid - kas need aitavad üldse? Äkki keegi oskab mingit konkreetset toodet soovitada millega on positiivseid kogemusi? imz - oleme planeerinud selle pooleaastase reisi eelarveks ca 120 000 kahele täiskasvanule kokku (lennupiletid sisse arvestatud)...kui hästi läheb siis saab ehk isegi vähemaga hakkama aga halvimal juhul võib eelarveks kujuneda kuni 150 000.

Hei-hei. Aasta aega tagasi sai Boracay'l käidud, millega jäime väga rahule. Nüüd tekkis võimalus natuke pikemaks ajaks (ca pooleks aastaks) Filipiinidele minna ja kuigi esimene mõte oli lennata tagasi Boracayle siis mõtlesime, et võiks esialgu peatuda äkki hoopis paljukiidetud Palawanil, kus me pole varem käinud. Internetist selle saare kohta infi uurides tundub, et tegemist on tõeliselt eksootilise ja suhteliselt privaatse paigaga…mmm täpselt see mida ma otsin! :) Ainuke mure on see, et olen lugenud päris mitmest kohast, et Palawanil on palju sääski…sääskede all pean siis silmas just malaaria saamise riski. Mure on seda suurem, et läheme reisile 6 kuuse lapsega, keda ei tahaks otseselt malaariaohtu seada. Need kes on Palawanil käinud oskavad ehk rääkida kuidas nende sääskedega seal siis tegelikult on? Eelmine kord kui Filipiinidel käisime siis külastasime vaid Boracayd, Manilat, Boholit ja Cebu…nendel saartel me ühtegi sääke isegi ei näinud. Ei kasutanud me ka malaaria tablette ega sääsetõrjevahendeid.

Ja aitäh Dante nii põhjaliku kirjelduse eest :) Lugesin Su kommentaari suure huviga ja sain tõeliselt väärtuslikku informatsiooni. Väga hea, et Boholi kohta kirjutasid sest sinna on mul ikka kindel plaan minna. Lihtsalt pildid mida Boholist olen näinud, on vapustavalt ilusad! Nüüd kus Sa mainisid ecovillagete kohta, siis üritan netist leida infot selle asukoha kohta. Mulle imponeerib mõte ööbimisest keset imelist loodust. Kuigi natuke hirmutab mind selle asja juures suurem šanss moskiitode ohvriks langeda. Nimelt olen kuulnud, et moskiitode kaudu levib malaaria. Ma ei tea kas sellel tõepõhi all on, aga kui on, siis paneb see natuke muretsema küll, sest ma ei kavatse Filipiinidele minnes kaitsesüste teha ega malaariatablette võtta (kuna olen igasuguste kaitsepookimiste jms keemia vastu ehk ma siis olen üks nendest nn. ökoinimestest. Ma ka võtan plaani just Cebu kõrvalsaarte külastamise. Sa Dante liikusid Cebu ja kõrvalsaarte vahet Ferryga või lennukiga? Juhul kui kasutasid Ferryt siis on Sul ka mõni netilehe aadress, kus hea vaadata, et kuhu see Ferry seal Cebu vahet üldse sõidab ja mis on piletite hinnad?

Ja Madisboracay - ma lugesin Su stoorit siit trip.ee-st...uskumatu lugu lihtsalt! Ma ainult lugesin ja imestasin. Kui Boracayle jõuan siis võtan kindlasti ühendust.