trip-krainetrip-ukraine-dark

leokran

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

49 meeldimist
8 postitust
109 kommentaari
Viimased kommentaarid

Milles probleem? Mis sul viga on? Turumajandus ju nagu targad majandusspetsid teavitavad. Kas kulukas toetada eesti majandust? Kas polegi euroametnik vōi mingi parasiitliku sihtasutuse töötaja? No ma ei tea ! Juhul kui lihtbiomass siis könni jala vöi hääleta! See foorum on ikka tegijatele,mitte ohkijatele. Ära solva oma solkimisega auväärikaid maailmarändureid.

BA ja mitte ainult,ka Riia on muutunud üha enam soodsamaks reisi alustamiskohaks. Tegelikult hea piltlik vōrdlus kogu meie majandusega. Doteeritakse,tammutakse paigal e. täielik stagnatsioon. Süsteemi tuleb muuta,mitte tüüpe seal kuskil vahetada.

Kellegi tripi komm on tüüp näide kuidas valge mustaks keeratakse. Milles seisneb see Eesti halvustamine,mina küll ei loe kuskilt seda välja. Kelle ta pikalt saatis- mitte kedagi. Ärge elage oma maailmas , vaadake avatud silmade ja mōistusega ringi. Pealegi ,kas pole mitte demokraatlik ühiskond,kus igaühel on ōigus oma arvamust avaldada. Kui teema käib vastu ,kustutage,meil ju tsensuuri pole,sssr ajal oli,ah! Vanemad inimesed eladid oma elu NLiidus ja isegi nendes pole nii palju seda sovjetlikust kui nooremates pōlvkondades,käsitamatu kust see pärit on. Ja sallimatus inimeste vast kes teevad lihtsamat tööd,ka see on arusaamatu. Asi on nii absurdseks läinud ,et mōni kohe kirjutab ette KUIDAS peab kirja kirjutama. Kurr,kes sa tolgus selline oled ,kust vōtad sa sellise jultumatuse?

Mōne arusaamade järgi on riik ja inimesed kaks erinevat asja ehk Eesti riik ja eesti inimesed,huvitav teada. Peamine ,et Toompea rahvas on rahul ja tema valijad ning ülemused Brüsselis. Muuseas 75% eesti seaduseelnōudest saabub Brüsselist ,siin need lihtsalt vormistatakse. Tuleb teha nagu Ungaris,IMF riigist välja visata, nagu tegid rahvusliku Jobbik liikmed,kes viskasid selle EL lipu parlamendi istungite saalist läbi akna välja ja pangad tuleb natsinaliseerida. Vaadake ja mōtelge

Kas Eesti Vabariigis on sōnavabadus- ei ole. Tsensuur kustutab selle video kohe kui saab . Räige sōnavabaduse rikkumine,mis on ju tagatud EV pōhiseadusega.

LocoPoco, vot sellise mōttelaadiga inimeste pärast tulebki kodumaakese tolm jalgelt pühkida ja mida varem ,seda parem. Üheotsa pilet.

Pätt/kriminaal? Meil on töö juures sisse ostetud koristus töö. Koristajate palk 450€ brutto. Enamus venelased,eesti pensionärid väikekohtadest. Oli ka üks endine ōpetaja,kool pandi kinni ,ametialast tööd pole. Kodus kaks teismelist last. Mees laskis jalga. Ema aitas teda. Kellegi tuttava naine jäi dekreeti,oli Soomes koristajana tööl. Sokutasime selle naisterahava Soome tööle. Palk 1600€ , 6% maksab tulumaksu. Lapsed siin koolis,Soome riik maksab talle veel lastehooldus tasu,vist üle 200€. Tilpnes Eesti Soome vahet kuniks kōrini. Soome sotsiaali kaudu saab 4 kuu pärast oma korteri ja viib kaks toredat eesti last Soome. Ja tagasi ei kavatse tulla. Selliseid nn.KRIMINAALE, nagu te nimetate,on kahjuks enamus. Ja rahvale edastatakse sōnum- kindlalt edasi. NLiidu ajal oli loosung , kōikide maade proletaarlased ühinege ehk neil oli ja on ainult loosungid,inimeste peale nad sülitasid nad siis ja praegu. Ja vot see meid eristabki lääne riikidest ja palju muudki. Tunnistagem tegelikkust.

Kindlasti tasub proovima minna kuhugi,kasvōi kogemuste omandamiseks ja tagasi tulles näed asju/inimesi teistmoodi. Eelduseks peaks olema mingi tuttav v tuttava tuttav kuskil koha peal,saab kergemini kohaliku elu/oluga kurssi. Eelduseks oleks veel mingi ameti oskus. Mul läks tuttava laps sōpradega Venemaale aastaid tagasi. Tegid mäkis tööd,ehitusel algul,siis ülikooli seal ja nüüd töötavadki seal,pere ka loodud. Ära selliste punkeli taoliste jurale tähelepanu pööra,need enamuses parasiit/bürokraadid,kes pole elu sees kätega tööd teinud,istuvad kuskil mtü,fondides,sihtasutustes,kuskil kabinettides ,riigi institutsioonides - need ongi see mass kes on Eestile kōige ohtlikumad, nad ei soovi mingeid muudatusi siin riigis,kardavad,et nende heaolu kaob. Kui oleks siin inimlik elu kōigil elanikel,ei pōgeneks rahvas sadade tuhandete kaupa siit minema ja nende seas suur ,suur hulk noori. Niipalju,ja piisavalt,kui mina olen vestelnud 16-18 aastastega siis enamus tahavad siit jalga lasta sest ei näe siin riigis mingit perspektiivi ja sellest on kuramuse kahju.

Statistikaameti andmetel elas Eestis absoluutses vaesuse ( kuu netosissetulek vähem kui 205€ ) 8% elanikonnast. Suhtelises vaesuses( kuu netosissetulek vähem kui 358€ ) 22,1 % elanikonnast ehk kokku 30% elanikonnast. Ehk on teema algataja üks nendest v noor kes ei näe Eestis tulevikku,kuna pole tutvusi,pole lipitseja,pugeja,karjerist. Ei maksaks halvustavalt suhtuda. Küll ka rännumehel tuleb rännutee ette vōtta väljamaale kui tööst mingil pōhjusel ilma jääb. 74% Eesti elanikest ōieti ei oma midagi,kuna tegelikuses on pankade vōōramaa pankade orjad läbi liisingute,laenude jms. 2014 teenis SEB pank ( ainult tema ja neid on ju veel päris ports) 75,5 miljonit € kasumit. Eelneval,2013 aastal 73,9 miljonit € kasumit. Pankur Unt ,sebist, teatas uhkusega ,et kasum on stabiilne ja tōus jätkub ka järgnevatel aastatel . Palju nendest kasumisummadest makstakse tulumaksu,vaikitakse. LocoPoco, ei ole selline teema siinsete foorumi tegelaste jaoks,abi siit ei saa ,,nemad liiguvad kindlalt edasi omal suunal.

ärge muretsegem sōbrad,stress on paha asi. Varsti saab meie vōimsa suitsupääsukesega ( kes muuseas resideerub poole oma ajast välismaal soojas ) lennata kuhu hing ihaldab. Ryanair taandub lihtsalt vōimsa konkurendi ees. Loodame ,et tulevikus lendab pääsuke ilma maksumaksjate toeta.

Müts maha selliste tripikate ees nagu Metsis, paljud aga kahjuks kahepalgelised,müüdavad.

Lp.Norsukene. Elu läheb edasi ja mina nagu ōige e-eestlane muiste,liigun samuti ja olen juba ammu poolt vahetanud. Tänaseks päevaks olen ainult ōigel poolel ja ainuke partei mis on suuteline elu edasi viima ōiges suunas on ju reformierakond ja meie rahva suur juht Ansip. Nii ,et paluks mitte solvata minu isikut,olen teie poolel

Ei saa mitte vaiki olla. Samal ajal kui Venemaa tungib oma hordidega Euroopasse, peaks meie kui üks mees tegema kōik,et kallaletungile vastu hakata,igaüks omal moel siis mōned libedikud toetavad seda režiimi sest säästavad omas rahakotis paar šeekelit. Mis inimesed nee küll sellised on ,kindlasti Savisaare teenrid. Häbi peaks olema. Häbi. Ja veel küsib kas toit normaalne,et sul see tšburaska kurku kinni jääks.

To Jaanapr. Tasuks natuke oma ajuraku jäätmeid kasutada kui sellist möga kriipida. Miks üldse sōita autoga,bussiga,kütta maja ,valmistada toitu kui köigi nende liigutustega toetad ideoloogiat mis on sulle vastuvōtmatu. Kütus,gaas tuleb kōik ju Venemaalt,okei ei ole korrektne,Leedust aga sinna saabub toornafta värdjalikut Venemaalt ,mida valitseb mōrtsukas Putin ja ärgem unustage tema ripatsit Eestis Savisaart ja juutide vihatumat isikut Adolf Hitlerit. Jube punt,poleks neid paistaks päike 24 tundi ööpäevas.

Mina olen üks kaebajatest,tunnistan avalikult. Lisaks kaeban veel Kaposse ja muudesse organitesse. Miks? Meie kui reisijad peame panustama laiapōhjaliselt Eestimaistesse suur turismi firmadesse ,et anda oma panus turismitööstuse arengusse. Ja kui keegi kuskil müüb mingit reisi odavamalt on see kahjulik Eesti riigile ehk kuritegu. Mida kallim on reis seda enam saab riik sellelt käibemaksu ja läbi selle aitame meiie kasvatada eesti majandust ,aidates tal tōusta juhtivaks riigiks Euroopas nagu meile on valitsev partei lubanud. Andkem ka oma panus,kallid kolleegid reisijad.

Sōita Vietnami ja vedeleda 7 päeva PQuocis,no ma ei tea, täielik möttetus. Minge parem Egiptusesse,lühem lend. Äärmisel juhul kui on soov punkt kirja saada ja asja oma silmaga näha piisab paarist päevast sest seal saarel peale pleesitamise ja viinajoomise pole midagi teha,mōtetum urgas keset merd. Aga muidugi igale oma.

Põrutamiseks vajad kedagi väh?

Leedus on Pampersid hästi odavad.

Siis on Küll jama ,pead riskima ehk ei juhtu midagi. Mind arreteeriti piiril,hoiti 3 päeva kambris siis kohtusse ja siis saadeti tagasi.

Makske trahv USA saatkonda Tallinnas,muidu arreteeritakse teid kindlasti piiril.

Pole mingit probleemi,tellige limousine service ja probleemid lahendatud. Selline teenus heal järjel eestlasele ei ole kallis.

Kōige pōnevam koht USAs on Alaska,minge sinna,ei kahetse.

Ka minule jättis PQ unustamatu mulje. Eks iga tüüp reisib ja naudib seda omamoodi. Avaldasin Oma arvamust. Reisin lihtsalt,seljakotikesega mitte nagu proua Msander Oma härra Msandriga.

Rannad,üldkasutatavad,täiesti tavalised,ujuda ei saa,mingeid olluskeid meri täis, ōhtul Peale viinajoomise pole midagi teha öhtuti,vahtida seal saarel pole ka midagi,minu jaoks oli ülihaibitud,teisel päeval tulin tulema aga igale oma,muidugi.

Jätku see Phu Quoc küll vahele., mōtetu turistitööstuse urgas. Venelasi ka veel täis. Aga igale muidugi Oma.