ants244

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

3 meeldimist
6 postitust
43 kommentaari
 

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Tänan, otsustan ka lendamise kasuks siis. Olen siin esimest korda ja  tegin seekord valiku liikuda bussidega. Kuid ka järgmine kord otsustan kindlasti siselendude kasuks. Vahemaad siin suured ja bussisõidud pikad ja teed  pole kõige paremad.

Tänud kõigile info eest. Soodne lend on minul Peterburist ja   tahan jõuda Yangoni.

Tere, kas kellelgil on kogemusi Peterburi e-viisaga. Kui  soov minna  kahe nadala jooksul kaks  korda, kas  siis on võimalik taotleda  kahte  kehivat e viisat. Ja mida piiril vene  pool   juurde  lisaks  e viisale  tahab.

Esimesel korral tegime viisa Phnom Penh hotellis. Läks aega üks päev. Asi toimis ja piiril mingeid jamasid ei olnud. Teisel korral sisenesin riiki Hanoi lennujaamast ja siis omasin Vietnami viisa jaoks Visa letter of approvali.Letteri tegid minule Muines elavad Indrek ja Natali. Täpsemalt vaata: http://liveinmuine.com/…e-viisainfo/. Indreku meili aadress liveinmuine@gmail.com. Minul asi toimis väga kiirelt ja operatiivselt. Vahendustasu sain lihtsalt maksta swedpanga arvele. Näitasin piiril letteri, maksin 40$ lõivu ja muid jamasid ei olnud kõik sujus. Ei ole kuulnud et Vietnam oleks viisavaba, igaljuhul selle aasta jaanuaris veel ei olnud.

Ma ise olen käinud samuti kaks reisi Vietnamisse. Ja nüüd plaaniks Vietnamile lisaks veel külastada Filipiine. Toit on tõega Vietnamis ime hea.

Head kaasmaalased, toetakem ikka eestlasi ja nende tegemisi mujal. Minu mäletamist mööda oli see vahendustasu 13 euri ja Eesti panka maksta on ju väga mugav.

Vietnami viisa jaoks on vaja Visa letter of approvali. Mille välja prindi annad lennujaamas tolliametnikele. Siis veel üks pilt ja natukene dollareid ja ongi viisa passis.Letteri tegid minule Muines elavad Indrek ja Natali. Täpsemalt vaata: http://liveinmuine.com/…e-viisainfo/. Indreku meili aadress liveinmuine@gmail.com. Minul asi toimis väga kiirelt ja operatiivselt. Vahendustasu sain lihtsalt maksts swedpanga arvele.

Aasta laguses sai oldud Vietnamis. kindlasti tasuks külastamist põhjas Sapa riisiterassid ja Halong Bay saarestik. Need olid ka talvisel ajal võrratud. Suvel on kindlasti seal supper lahe. Vietnami viisaks vajalikud paberid tegin Muines elava Indreku ja Natali abiga.

Bussidega Loases liikudes pead varuma aega. Kiirteid seal ei ole ning buss liigub kiirusel 30-40 km tunnis. Vähemalt nii oli meil kui ca kolm aastat tagasi Laoses käisime. Vietnamis olime selle aasta jaanuar- veebruar. Ja ühinen arvamusega, et Vietnami võiks jätta järgmiseks reisiks. Meie olime Vietnamis kolm nädalat ja seda jäi ka juba väheseks.

Viisa tehakse piiril.Olemas peab approved letter, mille prindid kodus välja ja võtad kaasa. Hea ja mugavat teenust pakub Muines elav Indrek. Täidad tema kodulehel oleva ankeedi ja maksad vahenduse Swedpanga arvele ning tema postitab vajalikud paberid. Pilt kaasa ja Hanoi lennujaamas oli lõiv 40 dollarit. Indreku meil on liveinmuine@gmail.com. Olin Vietnamis selle aasta jaanuaris-veebruaris.

Ilus. Olen praegu Hue´s,. Kohalik kindlus vaadatud. Ja plaan sõita Hoi An´i. Kas keegi teab kui kaugel siin Hues bussijaam on. Meile öeldi et seoses uue aastaga bussid siin Hoi An ei liigu. Tahaks jaamast kontrollida kas see ikka tõsi on. kas on ka keegi eestlastest siin,

terv

ants

Küsimus, kuskohast vietnami viisa jaoks vajaliku approved letteri tellisite

Kuidas nende trippidega rahule jäid ja mida see orienteruvalt maksab.

Tänud Msander. Otsus ikkagi ära käia Sapas vaatamata ilmale. Kas Vietnamis liikumisel kasutasid rongi ka või liikusid ainult bussiga.

Ma ise plaanis jaanuari lõpus Sapasse minna ja lugedes siin postitusi hakkan selles juba kahtlema.Sooviks samuti teada muljetest natuke külmast ja niiskest Sapast. Ise liikusime mõned aastat tagasi bussiga Sihanoukvillest Kepi ja sealt edasi ´Ha Tieni. Sõit oli Kep-st Ha-Tieni huvitav ainult see jäeti täpsustamata, et bussiga saime Vietnami piirini ja sealt edasi kulges sõit tsikli tagaistmel. Kep oli ka ääretult mõnus ja vaikne koht Cambodzas.

Angkor Wat on võimas, kindlasti leiab rannas vedelemise vahele nii palju aega, et seal ära käia. Kas oskate head nõu anda, kas Hanoist lõuna poole liiguvad rongid? Ja kui liiguvad siis millega on seal parem ja odavam liikuda kas bussi või rongiga?

Batman! huvitav oleks Sinu tegemisi Cambodzas järgida. Mulle endale väga meeldib Cambodza

Kas arvad, et jaanuari keskel on selle kandi külastamiseks halb aeg

Endal kavas Vietnami minna jaanuari keskel. Kuidas on kas Sapa ja Hanoi külastamine jaanuari keskel tasub ära. Mõned on selle maha laitnud , kuna ilm on vihmane ja külm. Ootan mõtteid.

Kuidas ilm sealkandis on, plaanin ise sinna soita mais.

Meie tegime viisa Phnom Penhis hotellis. Shinokvilles on samuti võimalik viisat teha. Maksad lõivu, täidad blanketi ja annad pildi. Nii lihtne see ongi. Piiriületus Ha Tienis sujus kiiresti. Läksime bussiga kuid, piirilt Ha Tien läks sõit motika tagaistmel.

Käisin selle aasta veebruaris. Üllatavalt mõnus riik

See, et buss on pildipeal viimase peal ja tegelikkus hoopis midagi muud on seal kandis tavaline. Aga see on ka loomulik sest imeodavalt ikka viimase peal lux bussiga soita ei saa. Tai ja Kambodza vaheline piiri ületus on omamodi huvitav kogemus. Aga jah probleeme viisadega ei teki, ainus et pead piiril ara tõestama et lahkud riigist Taist 15 päva jooksul.