leenu37

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
2 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Reisikotti lahti pakkies leidsin ka selle Doonau kruiisi pakkuja flaieri. Tegemit oli sellega www.legenda.hu

Kümnest päevast veetsime Sloveenias ca 2-3. Kuid panen mõned enda tähelepanekud ikka Sloveenia alla ka kirja. Suurem siht oli sedapuhku Ungari ja Sloveenia osa tuli sellest juurde, et liikusime Ungarisse läbi Sloveenia. Ehk siis lennupiletid Tallinn-Praha-Ljubljana ning nii tagasi ka. Ljubljanast võtsime rendiauto. 10 päeva tuttuus VW Passat (diisel, manuaal) oli maksis 560 eur (SIXT autorent).

Vabandan oma Ungari postituse kirjavigade ja heitliku stiili eest. Tundub, et arvuti klaver hakkab vanaks jääma ja kui piisavalt kõvasti ei vajuta siis osasid tähti ei tule. Kuid loodetavasti saab info kätte ja mõttest aru.

Meil juba käidud. Kuid minu postituse mõte oli, et kes näiteks kahte koobaste külastust ette võtta ei soovi,siis soovitan pigem Skocjani.

Hea või halb on väga suhteline mõiste. Postojna juures just ei meeldinudki see meeletu kommerts mis sinna tehtud oli. Ma ei soovi külastada korraga samal ajal ka metrood :) Nii on tunne, et oled pigem kui filmipaviljonis või laste lõbustuspargis. Kohatu võrdlus muidgi, kuid selline tunne oli.

Soovitan soojalt Postojna koopaid vältida ja eelistada selle asemel minekut Skocjani koobastesse (UNESCO kaitse all !!!). Midagi nii kommertslikku kui Postojnajas ei ole ma veel üheski koopakülastusel erinevates riikides näinud. Oli masendav vaadata kuidas koobastesse on pmst metroo ehitatud ja korraga 600 inimest seal betoonist teed pidi läbi kablutab.