nobenäpp

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sealkandis asub ka Hitleri Kotkapesa maaliliste vaadetega. Grossglocnerile tasub minna selge ilmaga.

Kahjuks pilte pole aga täita tuleb nimed nii nagu passis ehk võõrtähti ei kasuta. Tegime ka enne kodus dekla ära aga piiril ei kõlvanud ja sai uuesti tehtud, pealegi on piiril veel üks paber vaja täita autojuhil kus elukoht, töökoht jt. Sebimist jagub!

Käidud e-viisaga Kaliningradis, läksime Sovetski kaudu ja tagasi Nida kaudu. Mõlemal piiril kulus ca 2 tundi, vene piirivalvurid hästi viisakad ja abivalmis. Kaliningradis parkimisega probleemid - üldiselt parkimine tasuta ja tasulist nägime suurte kaubanduskeskuste juures. Liikumiseks parim kasutada ühistransporti-pilet 0.33 senti. Eraldi rahavahetus kioskeid ei näinud, küll on palju panku pea igas keskuses ja kurss parem kui siin. Palju uut ja kaasaegset aga ka nõukaaegset. Kohalikud abivalmis, tänavad puhtad, jokkis tegelasi ei näinud. Külastage ka Keskturgu kindlasti!Tagasi tulles sai käidud Jantari linna rannas koos kohalikega merevaiku otsimas.Kaliningrad tasub külastamist!

Horvaatia raha ehk siis Kunasid võiks ikka natuke olla. Eriti siis kui ööbimist teete kodumajutustes ja tee ääres müüdavat nänni saate ka kohalikus rahas soodsamalt kui Eurodes. Me ka startimas jälle Horvaatia poole 14. juuli hommikul. Ehk trehvame kuskil?