pisikemerca

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! Olen lugenud paljusid reisikirjeldusi seoses Korfuga, kuid siiski jäid mul endal veel paar küsimust õhku. Kavatseme nimelt koos oma poisiga nüüd lähipäevil ( u 4 päeva jooksul ) lennata viimase minuti reisiga sinna saarele. Oleme mõlemad üsna noorukesed, vaevu vaevu 18.

Asjaolu, et meie seal autot rentida ei saa, on juba teada. Mõtlesime siis alternatiividele : rollerid, ATV'd jms. Kui Kreetat külastasin, jõudsin selgusele, et 17 aastane sai isegi ATV'd rentida. Samas, poisil on mul olemas A1 kategooria load, ehk ta võib väiketraktorit juhtida(ta ise väitis, et ATV ei kuulu selle kategooria alla..). Kas see peab paika? 17-aastane saab rentida väiksemat sõiduvahendit kui auto? Kui palju võiks see maksma minna, nt kui rentida 3-ks päevaks? Kahjuks ei oska veel öelda, kuhu saare ossa me satume, kuid lugedes reisibüroode pakkumisi, siis eeldavasti põhjaossa.

Teine küsimus oleks seoses ujumisega. Sain teada, et snorgeldamine oma varustusega on lubatud ja see on täitsa tasuta. Aga kuidas on lood sukeldumisega? Kas enne peab läbima mingisugused kursused? Kui peab, siis kuidas leida kursustega seonduvat infot saarel? Kreetal ei suutnud ma näiteks kordagi leida kohta, kus pakutakse divingut või ettevalmistust (arvatavasti ei otsinud ma meeleheitlikult).

Kuna olen üsna tegus inimene ja mu poiss mulle suhteliselt vastand, vedeleja ja oleskleja, siis sooviksin veel teada, missuguseid tegevusi saarel pakutakse. Tean, et saarel on olemas veepark, see sobib meile mõlemale. Kas keegi oskab hindu öelda? Kindlasti kavatsen saarel sõita erinevad paigad läbi. Rannad ootavad avastamist. Kuskile naabersaarele minekust eriti huvitatud ei ole. Aga kas on veel mingisuguseid tegevusi, mida saar pakub, eriti seiklejale? Nt mõni lõbustuspark või mägironimine või muu selline tegevus? Olen suhteliselt planeerija inimene, asjatan enne reisi ära, et reis ise oleks 100% mugav ja lõbus. Siis ei pea kohapeal närvitsema. Ootan julgesti vastuseid ja kirjeldusi, mis hõlmavad minu küsimusi :)

Päikest, Merca.