maarika12

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Millise viisa said? Üldiselt peaks olema nii, et enne küsitakse x-ray ja tervisekontrolli läbimist ning kui kõik on korras, siis antakse viisa. Kas viisa taotlemisel oli muidu X-ray tegemine kohustuslik?

Alternatiivina võid küsida x-ray läbimise kohta isikult, kes sinu viisataotlust menetles. Ma ei tea mis viisaga tegemist oli ja kus taotlesid seda, kuid kui taotlesid muud viisat kui WHM ja näiteks Berliinis menetleti, siis võid oma küsimuse saata ka e-posti aadressile morehelp.berlin@dfat.gov.au (lisa kirjale juurde ka visa reference number/processing reference number vms, et oleks sind lihtne tuvastada).

WHM viisadel minu teada x-ray tegemist enam ei nõuta.

Tere

Tahaksin küsida sellist asja, et lennul London-Kuala Lumpur maandub lennuk LCC Terminalis ja järgmine lend Kuala Lumpur- Perth läheb samuti LCC Terminalist. Kas selline asi on võimalik (piletitel oli nii kirjas) või pean täpsemalt kuskilt üle küsima, et äkki siiski on üks lend KLIA terminalis, aga ma seda e-mailile saadetud Travel Itinerary pealt lihtsalt ei näe?

Kui lennupiletil kirjas et mõlemad lennud on LCC Terminalis ja KLIA terminal ei puutu asjasse, siis 2,5 tunnine lendude vahe peaks olema piisav, et pagas välja võtta ja check in ning turvakontroll läbida?

Tundub, et DIAC (Austraalia migratsiooni asutus) peab eelkõige tähtsaks seda, et 12 kuud oleks koos elatud, suhe 2 inimese vahel võib olla ka olla kauem kestnud. Olen ise sama asja läbi teinud,kus suhe oli kauem kestnud, kuid koos elatud vähem kui 12 kuud ning sain partnerile de facto viisa.

Mina ja mu partner läksime riski peale välja, et teada saada kuidas protsess tegelikult käib :). Kui rahast pole kahju (viisataotluse tasust, mida viisa keeldumisel tagasi ei saa), siis võid proovida ka varem, kuid kui puudusi hästi põhjendada ei oska, siis arvatavasti keeldutakse viisa andmisest.

Lähen 30.septembril. Plaan on aga Perthi jääda, mitte kuhugile edasi liikuda, kuna asun seal ühes koolis õppima.

Tere

Mul oleks selline küsimus, et septembri lõpus lähen Perthi (Riia-London-Kuala Lumpur-Perth) ja tahaksin teada, kas mul on piisav ajavaru jõudmaks Kuala-Lumpur- Perth lennule, kui London-Kuala Lumpur lend saabub 2,5 tundi enne järgmist lendu? (Kardan natue olukorda, kui London-Kuala Lumpur lend hilineb Perthi).

Kas Kuala Lumpur lennujaam on iseenesest suur? Arvestama pean seda, et pagas tuleb lindilt kätte saada ja uuesti ära anda, kuid online check in teen varem ära.

Paluks teie kommentaare, kes umbes samasuguse ajavaruga lennanud?