kaktus00

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
7 kommentaari

8 külastatud riiki, 4% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Tänud kõigile vastamast.Esimesena on bangkok plaanis sellepärast, et sinna saabume. Plaan olla kusagil 5-7päeva. Saaks rahulikult vaatamisväärsusi vaadata, ööeluga tutvuda ja käi suuremates kaubanduskeskustes (naise ja noorema tüdruku soov).Phuketi minek tuleb. ist üheotsa piletiga ja siis käia seal piirkonnas saared jms paremad kohad läbi.Koju lend on phuketilt, sellepärast niipidi. Alguses aktiivsem koht poodlemistega jms ja siis ranna jms puhkus phuketil.ööbimisi olen juba 1-2nädalat igapäevaselt otsinud kui ikka ei oska orienteeruda kus võiks ka reaalselt hea koht olla

me perega just märtsi algusel sinna ja endale sai valitud selline koht: hoa nhat lan bungalow, söögid pidid head olema, puhas oma ala ja kihe linna kõrval (duong dong). suureks eelduseks oli meil bassein ja see on seal päris uus (eelmine aasta valminud) bookingus hea hinnaga ka.

Tere jälle, Oleme otsustanud ja lukku pannud asukohana lõuna-vietnami. Reisi alguse oleme sättinud 9-27.03 (+- mõned päevad, olenevalt kuidas piletid saame). Kuna lennu ostame viimase hetke variandina (1-2 nädalat ette), siis mis oleks parem linn maanumiseks/elamiseks kas HCMC või Nha Trang, et sealt siis omal käel edasi-tagasi avastada. Teadjamad võivad ka soovitused anda tegevuseteks antud piirkondades, plussid ja miinused kohta, kumma linna lähi ümbruses on paremad rannad (loe puhtam, ideaalis valge liiv helesinise veega), kummas rohkem tegevust kultuuriliselt ja avastamiselt. Kiidetakse loomaaedasid ja kusagil pidavat ka lõbustuspark olema. Ühesõnaga, kumb linn on stardi paigaks sobivaim, või soovitate mõnda kolmandat linna, kuhu ka otse rahvusvaheline lend lendab (variant 2. maandumisel võtta kohe siselend õigemasse kohta).

Ise tunnen veel huvi kohaliku hindade suhtes? Mis maksavad elementaarsed ajad vesi, tänavasöök/restorani söök, kas vietnamis on sushirestoranid laialdaselt olemas? Kuidas on lood alkoholi ja tubaka kätte saadavusega ja mis hinnad neil üldse on?

Ega keegi mingit tehnikat pole kaasa ostnud?

Vastustele juba ette suured tänud

Wow, hea teadmine siis. Õnneks on load olemas. Samas olen natukene juba uurinud seda autorendi asja ning enamasti soovitatakse kohapeal auto võtta?! On kellegil kogemust broneerimiseta autorendi osas antud linnas/linna lähedal?

Kas keegi oskab õelda, et kas seal lennujaamas mingi pagasihoid ka on? Ja kui palju maksab? . . . Trip.ee eemaldas tekstist kaks hüümärki ning lisas kolm suurt algustähte!

Tere, plaan minna augusti alguse poole Hollandisse. Äkki saab sinu abile loota? Vasta palun e-maile futpoliit14@hot.ee Kuidas sulle sobib jne, igasugune transport Hollandi suunas on abiks. Jään ootama! . . . Trip.ee lisas kohanimedele suured algustähed, moodustas laused ning lisas postitusse mõned viisakusväljendid!